AKTUALNOŚCI

Automasaż JEŻYKAMI

Nieustannie poszukuję ciekawych i skutecznych rozwiązań w ramach automasażu. Udało mi się znaleźć cos bardzo skutecznego i łatwego w wykonaniu, zatem od razu dzielę się moim odkryciem. Jest to masaż „jeżykami”, którego uczy Pani Olga Szemley zarówno osobiście, jak i on- line, dla osób które nie dysponują czasem na spotkanie. Efekt spektakularny, skóra fenomenalnie ukrwiona i gotowa do wchłaniania. Regularne stosowanie znacząco i widocznie poprawia nawilżenie i jędrność skóry. Pamiętajmy przy tej okazji o tym, że masaż poprzez poprawę ukrwienia serwuje naszej skórze koktajl wszystkich możliwych, potrzebnych skórze do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych, które znajdują się w krwi. Pobudzenie masażem odżywia nie tylko skórę, ale również tkanki podskórne, mięśnie i kości. Korzyści tak wiele, zatem zachęcam, aby wprowadzić codzienny automasaż do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Inwestycja czasu w automasaż zaowocuje natychmiast widocznymi efektami na twarzy, szyi i dekolcie. Poniżej krótkie filmiki Pani Olgi, które nieco przybliżą, jak taki masaż jeżykami wygląda i czego możemy się spodziewać. Jeżyki można zakupić sobie u Pani Olgi przy okazji spotkania, lub on- line, żeby już je mieć przed sesją internetową.

 

JEŻYK

https://sanity.pl/produkt/pilka-rehabilitacyjna-z-kolcami-o55-cm-sanity-jezyk/

 

AUTOMASAŻ

 

https://www.youtube.com/watch?v=r48lmfHlItE

 

https://www.youtube.com/watch?v=cWeya8Epl4c

 

Więcej informacji na temat lekcji Pani Olgi:

http://yogattractive.com/

POLECAM!!!

Po masażu jeżykami można wykonywać, tak jak to proponuje Pani Olga, jogę (ćwiczenia) mięśni twarzy oraz wykonać masaż z użyciem oleju lub kremu do masażu. Jako inspiracja poniżej 3 rodzaje automasażu.

 

Masaż Menard’a

https://www.menard-cosmetic.com/beautyinfo/index.html

 

Masaż Shiatsu

https://youtu.be/nnUsXmuEtfU

 

Masaż Tanaka

https://youtu.be/V4ANcs7oh9s

4 thoughts on “Automasaż JEŻYKAMI

  1. Dzień dobry, czy jeżyki niebieskie z firmy Sanity o średnicy 6 cm tez można wykorzystać do masażu twarzy? Czy rezultat będzie taki sam? Pozdrawiam

    1. Każdy rodzaj jeżyków można wykorzystać do masażu twarzy. Różnią się one jedynie rozmiarem i twardością. Te, które rekomenduję okazały się po prostu optymalne, ale to nie znaczy, że inne są złe lub nie dadzą żadnego efektu. Najważniejsze żeby zacząć, spróbować, a jak metoda okaże się skuteczna, wtedy można zainwestować w intensywniejsze wersje masażerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.