ELIXIR BEAUTY ESSENCE

Szkodliwe skutki działania środowiska i naturalne starzenie się skóry powodują tworzenie się zmarszczek powierzchniowych i głębokich. Elixir Beauty Essence Ampules został opracowany, aby w jak najbardziej kompleksowy i skuteczny sposób przeciwdziałać starzeniu. Wygładza skórę poprzez jednoczesne nawilżenie komórek skóry i rozluźnienie zmarszczek mimicznych. Jego wyjątkowa formuła zawiera unikalny nawilżający i przeciwutleniający botaniczny kompleks, który zwalcza oznaki starzenia wywołane zanieczyszczeniem powietrza i innymi czynnikami zewnętrznymi. Przywraca jędrność i rozświetla dojrzałą i pobawioną witalności skórę.

Skład preparatu został zaprojektowany w niezwykle przemyślany sposób. Nie tylko działa długofalowo, ale również przynosi efekty tuż po jego zastosowaniu, co czyni go doskonałym preparatem. Kuracja jest tak silnie intensywna, że można ją wykonywać maksymalnie 4 razy do roku.

Formuła zawiera między innymi działające przeciwzmarszczkowo heksapeptydy, które redukują głębię zmarszczek powstałych na skutek spadku aktywności mięśni twarzy, zwłaszcza na czole i wokół oczu. Zapobiegają starzeniu się skóry wywołanym określonym wyrazem twarzy i ruchami mimicznymi. Masło shea posiada regenerujące właściwości, opóźniające proces starzenia się skóry. Czerwone algi – właściwości łagodzące, nawilżające i odbudowujące. Izoflawony pozyskane z korzeni irysa chronią włókna kolagenu i elastyny, wzmacniają naskórek oraz przywracają ochronną funkcję skóry, ograniczając tym samym utratę wody i zwalczając przesuszenie skóry. Pomagają zachować jakość połączeń limfatyczno – żylnych oraz poprawiają gęstość skóry. Kompensują utratę aktywności hormonów i wzmacniają elastyczność, nawilżenie skóry oraz pomagają redukować zmarszczki głębokie. Glikoproteiny aktywują proces dotlenienia komórkowego, tworzenie się fibroblastów i odnowę komórek. To tylko część efektów jakich doświadczymy decydując się na kuracje Elixir Beauty Essence Ampules.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/ampulki/139-bellefontaine-elixir-beauty-essence.html