SARANARI WASHING

W wyniku badań i poszukiwań naukowcom z Menard udało się znaleźć rozwiązanie na problem starzenia się i niekorzystny wpływ na naszą skórę promieni słonecznych – wyciąg z pąków lilii Casa Blanca, który przywraca normalne funkcjonowanie fibroblastów oraz zatrzymuje proces fotostarzenia u podstaw jego powstawania – atrofii. Dzięki tym informacjom powstała najbogatsza pod względem składu linia Saranari, która jest dedykowana skórom suchym i z tendencją do utraty jędrności.

Washing linii Saranari – wysokiej jakości pianka do mycia twarzy, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu pozostawiając skórę czystą i nawilżoną. Sprężysta, doskonale pieniąca się, o kremowej, bogatej konsystencji. Doskonale myje skórę nie wysuszając jej, ani nie podrażniając. Dodatkowym jej atutem jest również niesamowity zapach, który charakteryzuje tę linię. Miodowo – kwiatowe nuty towarzyszą nam przy każdym myciu.

W skład produktu wchodzi między innymi ekstrakt z lilii Casa Blanca, który zatrzymuje proces fotostarzenia. Dodatkowo ma efekt aromaterapeutyczny, wyzwala  wydzielanie hormonów przeciwstarzeniowych, które zwiększają zdolność fibroblastów do produkcji komponentów skórnych. Ekstrakt GL-2- hybrydowy bio składnik niezwykle skutecznie blokuje degradację włókien w skórze właściwej. Rozpuszczalny kolagen, elastyna i kwas hialuronowy natomiast odpowiedzialne są za nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie skóry.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/121-menard-saranari-washing.html