COLAX B

Uśmiechanie się, marszczenie brwi powoduje powstawanie fałd nazywanych zmarszczkami mimicznymi. Powstają one na skutek skurczu mięśni i znikają, kiedy mięśnie rozluźniają się. Jednak wraz z wiekiem można zauważyć, że zmarszczki mimiczne stają się zmarszczkami stałymi. Dzieje się tak ze względu na osłabianie jędrności i elastyczności skóry. Przyczyną jest pogarszanie się jakości włókien kolagenu w naszej skórze.

Serum przywraca utraconą jędrność skórze, głęboko ją nawilża oraz uelastycznia. Ma bogatą konsystencję, która natychmiast się wchłania i stapia ze skórą nadając jej jedwabistą gładkość i niepowtarzalne uczucie komfortu.

Skład:

  • Kwas bryonolowy – stymuluje produkcję włókien kolagenu typu III dla zapewnienia optymalnej wytrzymałości i jędrności skóry.
  • Energy-Up Collagen – energetyzujący i odbudowujący skórę kolagen (kolagen hydrolizowany). 
  • Soluble Collagen – rozpuszczalny kolagen morski (pochodzenia morskiego).
  • Kwas hialuronowy – najskuteczniejszy składnik nawilżający i utrzymujący optymalny poziom nawilżanie w skórze. Serum przywraca utraconą jędrność skórze, głęboko ją nawilża oraz uelastycznia. Ma bogatą konsystencję, która natychmiast się wchłania i stapia ze skórą nadając jej jedwabistą gładkość i niepowtarzalne uczucie komfortu.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/167-menard-colax-b.html