PURE ESSENCE WHITE

Pure Essences stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, są to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory, tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało. To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze w czystej postaci bez żadnych zbędnych dodatków. Wystarczą 4 krople hiperkoncenntratu dodane do ulubionego kremu, serum czy też emulsji, aby zapewnić optymalne stężenie i cieszyć się z efektów cennych, rzadkich i ekskluzywnych składników aktywnych.

Pure Essence White to hiperkoncentrat przeciwdziałający przebarwieniom i plamom pigmentacyjnym. Rozjaśnia  skórę, eliminując zaburzenia melaninowe i zaczerwienienia. Blokuje aktywność tyrozynaz (enzymów stymulujących produkcję barwnika). Chroni komórki skóry (działanie antyrodnikowe, przeciwutleniające, ochrona DNA). To wszystko przekłada się na ujednolicenie, wygładzenie i zwiększoną naturalną odporność naszej cery.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/koncentrat/106-visoanska-pure-essence-white.html