AKTUALNOŚCI, EMBELLIR, MENARD

Alternatywa dla kremu dziennego Embellir?

Bazy pod makijaż z linii Embellir marki Menard, to produkty, które potrafią absolutnie zachwycić. Jak pisałam wcześniej przy okazji artykułu na temat Embellir Day & Night Cream, istnieje alternatywa dla tych, którzy nie potrzebują bogatych w substancje odżywcze kremów. Idealnym wyborem zamiast kremu dziennego może okazać się baza. W przypadku Menard’a mamy do czynienia z produktem, który udoskonala wygląd naszej skóry, a jednocześnie zawiera genialne w swoim działaniu ekstrakty z grzybów Reishi.

Warto wiedzieć zatem, co tak wyjątkowego charakteryzuje te produkty.

Menard uznał, że najbardziej pożądanym celem bazy pod makijaż jest kamuflaż zmarszczek, z kolei rezultatem podkładu powinno być pogłębienie tego efektu. Aby osiągnąć ten ambitny cel Menard podjął współpracę z japońskim Narodowym Instytutem Zaawansowanej Nauki Przemysłowej i Technologii (National Institute of Advanced Industrial Science and Technology), który jest absolutnym pionierem m.in. w zakresie nanotechnologii, biotechnologii, IT, ekologii i energii. Opracowano rewolucyjny puder 3D, dzięki któremu osiągnięto efekt trójwymiarowego obrazu twarzy.

Embellir Make up Base ma za zadanie uczynić skórę gładką i równą, pozbawioną linii zmarszczek. Dzięki zawartości czerwonych i czarnych grzybów Reishi linia Embellir przynosi nadzwyczajne efekty pielęgnacyjne. W produktach makijażowych zastosowano także koncepcję „skin emulsion”, dzięki której doskonale rozprowadzają się i wchłaniają.

Kluczowe składniki:

CZARNE I CZERWONE REISHI

  • Zachowują geny w dobrej kondycji
  • Zapobiegają uszkadzaniu i modyfikacjom genów
  • Naprawiają uszkodzone geny
  • Zapewniają wysoką zdolność do kopiowania genów
  • Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie fabryk komórkowych
  • Zapewniają prawidłowy przebieg produkcji protein
  • Skutecznie usuwają odpady z wnętrza komórki.

SKIN EMULSION

Zawartość składników nawilżających (ceramidów, fosfolipidów) pozwala głęboko nawilżyć skórę. Dzięki zastosowaniu koncepcji Skin Emulsion formuła jest niezwykle szybko absorbowana przez skórę, wtapia się w nią tworząc efekt drugiej skóry.

WRINKLELESS POWDER

Puder zmniejszający zmarszczki, który doskonale rozprasza światło nawet po zetknięciu z wodą lub tłuszczem. Wizualnie redukuje powierzchniowe zmarszczki i chropowatość skóry.

Baza chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV (SPF 12, PA+).

Do wyboru są dwie bazy:

MAKE UP BASE FRESH jest odpowiednia dla osób, których cera wymaga hamowania wydzielania sebum i tych, którym zależy na długo utrzymującym się makijażu

MAKE UP BASE MOIST jest odpowiednia dla osób, których cera wymaga stałych wysiłków zapobiegających przesuszaniu się skóry i tych, którym zależy na długo utrzymującym się makijażu.

Konsystencja baz:

MAKE UP BASE FRESH: konsystencja emulsji (liquidu)
MAKE UP BASE MOIST: konsystencja kremu

Stosowanie:

Po zastosowaniu lotionu i emulsji weź odpowiednią ilość bazy MAKE UP BASE FRESH (jedna lub dwie pompki) lub bazy MAKE UP BASE MOIST (ilość odpowiadająca wielkości czerwonej fasolki) i rozprowadź po twarzy. Następnie nałóż makijaż.

Rekomendowane dla wszystkich kobiet, które chcą, aby ich produkty do makijażu miały właściwości pielęgnacyjne; chcą ukryć powierzchniowe zmarszczki, używają linii pielęgnacyjnej EMBELLIR lub kremu AUTHENT, pragną stosować produkty najwyższej jakości. Znakomite dla osób, które szukają niezwykle intensywnego i skutecznego w działaniu ekstraktu z grzybów Reishi, a jednocześnie krem może okazać się zbyt kosztowny lub po prostu zbyt bogaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.