AKTUALNOŚCI

Domowa maska pod oczy

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i podatna na przesuszanie oraz powstawanie zmarszczek mimicznych. Doskonałym sposobem na natychmiastową poprawę kondycji skóry wokół oczu jest nałożenie maski. Istnieją gotowe maski, ale jednocześnie warto pamiętać, że można je przygotować w łatwy sposób samodzielnie.

Jak przygotować maskę na okolicę oka?

Wystarczy zmoczyć wodą lub tonikiem nawilżającym płatek kosmetyczny (aby nie pochłaniał tego, co mamy zamiar nałożyć na niego później), a następnie przeciąć go na pół, aby powstały dwa półksiężyce. Następnie należy nałożyć wybrany produkt na jedną stronę przeciętego na pół płatka i przykleić pod oko na 15min.

przygotowanie maski pod oczy

Gotowe! 🙂

Można skorzystać także z gotowych płatków pod oczy. Wtedy wystarczy je jedynie nasączyć produktem i przykleić pod oczy.

menard eye zone sheet

Dużą zaletą tej metody jest użycie preparatu, który ma więcej niż jedno zastosowanie i nie musimy szukać produktu specjalistycznego dla oczu.

Jakie produkty możemy nałożyć na płatek?

Każdy rodzaj lotionu nawilżającego lub odżywczego, serum nawilżające, ujędrniające, przeciezmarszczkowe lub odżywcze, emulsje nawilżające, regenerujące, naprawcze lub odżywcze.

Najbardziej polecam produkty marki Menard, bo mogą być stosowane zarówno na twarz, jak i na okolicę oka.

MENARD:

  • COLAX
  • EMBELLIR EXTRACT
  • EMBELLIR LIQUID
  • SARANARI EMULSION
  • SARANARI LOTION
  • TSUKIKA LOTION MOIST
  • TSUKIKA MILK LOTION

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć te produkty – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/marki/3-menard

Obrazek wyróżniający pochodzi ze strony https://dermaestetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.