CLARIFYING HYDRO – MASK

Zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar łoju zatykają pory skórne. Prowadzi to do powstawania zmian trądzikowych i nadmiernego błyszczenia się skóry. Clarifying Hydro Mask zawiera kaolin, który skutecznie przywraca normalny poziom produkcji łoju oraz optymalny poziom nawilżenia skóry. Regularne stosowanie produktu zapewnia zamknięcie porów i poprawę kondycji skóry.

Redukcja nadmiaru łoju

Kaolin wnika do porów, usuwa zanieczyszczenia i absorbuje nadmiar zanieczyszczeń tłuszczowych. Kontroluje optymalną produkcję łoju w przypadku skóry przetłuszczającej się, skóry ze skłonnością do zmian trądzikowych i powiększonych porach. Stymuluje krążenie krwi, poprawiając dotlenienie sprzyjające walce z bakteriami i innymi czynnikami powodującymi podrażnienia.

Kontrola zmian skórnych

Unikatowa mieszanka ekstraktu z liści mięty pieprzowej i triclosanu niszczy bakterie, redukuje stany zapalne i hamuje powstawanie trądziku z grupy Propioni. Stymuluje krążenie krwi, chroni skórę przed dalszymi zmianami skórnymi. Reguluje powstawanie naturalnej bariery lipidowej skóry.

Zrównoważona cera

Produkt zawiera wszystkie naturalne składniki botaniczne o właściwościach nawilżających, przywraca skórze odpowiedni poziom nawodnienia i poprawia jej jędrność. Ekstrakt z krwawnika pospolitego ma działanie łagodzące. Przyczynia się do uspokojenia i wyciszenia wrażliwej skóry.

Czas aplikacji 15-20 min. Maskę należy zmyć wodą, a następnie nałożyć produkty do dziennej/nocnej pielęgnacji.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/156-bellefontaine-clarifying-hydro-mask.html