DOUBLE – WHITE BEAUTIFYING MASK

Naturalne procesy starzenia się skóry i ekspozycja na działanie słońca powodują powstawanie przebarwień, brązowych plam i piegów. Double – White Beautifying Mask opracowano przede wszystkim z myślą o cerze normalnej. Pomaga zachować zdrowy blask młodości dzięki czynnikom nawilżającym i odbudowującym. Regularnie stosowana maseczka stopniowo rozjaśnia cerę. 

Działanie kosmetyku jest najskuteczniejsze w przypadku stosowania razem z innymi kosmetykami Linii Rozświetlającej.

Na czynnik rozświetlający skórę składają się ekstrakty z siedmiu roślin z Alp szwajcarskich, wybranych ze względu na ich działanie na kultury melanocytów. Rośliny te znacząco rozjaśniają skórę i redukują liczbę oznak starzenia. Alfa- arbutyna to kolejny nowatorski czynnik rozświetlający. Blokuje on biosyntezę melaniny w naskórku, rozjaśniając ją. Minimalizuje występowanie plam i pomaga zredukować opaleniznę po nadmiernej ekspozycji na działanie promieni UV.

Formuła zapewnia również działanie łagodzące i odżywcze

Krasnorosty mają działanie łagodzące, nawilżające i odbudowujące. Tworzą cienką warstwę ochronną. Ekstrakt z szarotki alpejskiej ma działanie zmiękczające i łagodzące. Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników. Czynniki działające łagodząco na skórę zawierające ekstrakty z ruszczyka kolczastego, wąkrotki azjatyckiej, nagietka, kasztanowca, pantenolu (prowitaminy B5), hydrolizowane proteiny drożdżowe oraz pochodną kwasu lukrecjowego redukują zaczerwienienia skóry wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych.

Double – White Beautifying Mask to także utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Glikol kaprylowy ma właściwości antymikrobowe związane ze zdolnością do absorpcji osmotycznej. Działa antybakteryjnie w stosunku do bakterii trądzikowych z grupy Propioni odpowiedzialnych za występowanie trądziku. Ma wyjątkowe właściwości nawilżające oraz szczególny, natychmiastowy i długotrwały efekt łagodzący. Izomerat sacharydowy to czynnik łagodzący o wyjątkowych właściwościach sprzyjających zatrzymywaniu wody przez skórę. Redukuje suchość i wygładza skórę.

Czas aplikacji 15-20 min. Maskę należy zmyć wodą, a następnie nałożyć produkty do dziennej/nocnej pielęgnacji.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/158-bellefontaine-double-white-beautifying-mask.html