BIOEFFECT EGF SERUM

Nazwa „serum” to zbyt duże uproszczenie jeśli chodzi o ten produkt. To koktajl aktywatorów komórkowych. Na rynku istnieją obecnie również inne preparaty zawierające aktywatory komórkowe, lecz podstawową różnicą jest fakt, że EGF BIOEFFECT jest pochodzenia roślinnego. Pozostałe dostępne na rynku, pochodzą od bakterii. Pozyskiwane metodą bakteryjną jest zdecydowanie mniej stabilne i mniej żywotne. Po 3 miesiącach ich aktywność spada do 0. 

BIOEFFECT EGF SERUM to efekt dekady badań zespołu najlepszych biochemików z Islandii. W ich wyniku powstał przełomowy preparat przeciwstarzeniowy, gwarantujący doskonałe i błyskawicznie widoczne efekty. Produkt wykorzystuje medycznie udowodnioną siłę aktywatorów komórkowych, intensywnie aktywizując oraz odmładzając skórę. Regularne stosowanie przywraca skórze nawilżenie, jędrność, równomierny koloryt, zdrowy blask. Zmotywowana przez aktywatory komórkowe skóra zmienia diametralnie swój wygląd- natychmiastowo zostają spłycone oraz wypełnione linie i zmarszczki. 

Sposób użycia:

Bioeffect EGF Serum może być stosowane zarówno rano, jak i wieczorem, na czystą skórę twarzy i szyi. Bogata olejkowa formuła zapewnia natychmiastowy komfort. Do jednorazowej aplikacji należy użyć 2-4 krople preparatu. Jeśli planujemy później nałożyć kolejne kroki pielęgnacyjne (jak na przykład krem na dzień, na noc, czy też krem z filtrem przeciwsłonecznym) należy zaczekać 5 minut, przed nałożeniem kolejnego preparatu. W ten sposób pozwalamy w pełni wykorzystać potencjał aktywatora komórkowego EGF, oraz unikamy zbyt szybkiej interakcji wrażliwych białek zawartych w kosmetyku z innymi składnikami aktywnymi.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/93-bioeffect-egf-serum.html