AUTHENT NECK ESSENCE

Niezwykłe serum przeciwstarzeniowe AUTHENT do szyi i dekoltu. Wyróżnia je bogata konsystencja, która komfortowo otula skórę szyi i dekoltu, nawilża ją oraz wygładza z efektem wypełnienia. AUTHENT to najbardziej luksusowa linia marki Menard, która gwarantuje spektakularne efekty.

W wyniku wieloletnich badań okazało się, że aby poprawić jakość oraz wygląd szyi i dekoltu, konieczne jest stymulowanie nie tylko produkcji kolagenu w skórze, ale również w tkance tłuszczowej. AUTHENT NECK ESSENCE jest pionierskim preparatem, którego składniki aktywne, kapsuły transportujące oraz formuła zaprojektowane są tak, aby dotrzeć do przyczyny starzenia się szyi i dekoltu- komórek macierzystych w tkance tłuszczowej. Serum przeznaczone jest do codziennego stosowania.

Zostało stworzone na bazie ekstraktu z nasion słodkiej wiśni, który pomaga w zwiększeniu ilości komórek macierzystych w tkance tłuszczowej i ekstraktu z grzyba Kinugasa, który wspiera produkcję prekursorów komórek tłuszczowych. Ekstrakty te docierają do głębokich warstw skóry za sprawą kapsuł powstałych z komponentów podobnych do membrany komórkowej. W efekcie sieć kolagenowa zostaje wzmocniona, co skutkuje redukcją wiotczenia dekoltu oraz zmniejszeniem widoczności linii na szyi. 

Authent Neck Essence posiada konsystencję, która nadaje jej większy komfort w porównaniu ze zwykłymi produktami typu serum, ale jednocześnie jest bardziej miękka niż krem. Oznacza to łatwą aplikację, rozprowadzanie i wchłanianie.

Sposób użycia:

Wieczorem nałóż odpowiednią ilość serum (dwie pompki) na dłonie, a następnie zaaplikuj na szyję i dekolt. Produkt może być stosowany również rano w zależności od kondycji skóry i osobistych preferencji. W takim przypadku serum należy zastosować przed aplikacją kremu dziennego.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/214-menard-authent-neck-essence.html