EMBELLIR EYE CREAM

Ekskluzywny produkt z linii Embellir – Eye Cream, którego głównym zadaniem jest pielęgnacja skóry wokół oczu. Niepowtarzalna formuła gwarantuje kompleksową kurację, ukierunkowaną na eliminację przyczyn powstawania zmarszczek, jak i efektywne minimalizowanie już istniejących. To arcydzieło jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują kremu działającego głęboko w skórze oraz oczekują natychmiastowych, widocznych efektów. Te wszystkie procesy możliwe są dzięki doskonałej formule, w skład której wchodzą:

  • Ekstrakt z przywrotnika, który zapewnia kompleksowe działanie antyrodnikowe oraz poprawia kondycję mięśni okrężnych wokół oczu, pomaga w budowie silnych włókien mięśniowych. 
  • Ekstrakt z czarnych oraz czerwonych grzybów Reishi SX, które zapewniają optymalną produkcję komponentów skóry w naskórku jak i skórze właściwej, stymulują produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, pobudzają mikrocyrkulację, przyspieszają podziały komórkowe,
  • Wrapping Cream Formulation, która odpowiada za odpowiednie nawilżenie i zatrzymanie wilgoci w głębi skóry, dostarcza dawkę składników nawilżających oraz ujędrniających, łączy w sobie składniki rozpuszczalne w wodzie i w tłuszczach, które zachodząc na siebie tworzą warstwę ochronną całkowicie przykrywającą skórę.

Połączenie tych składników gwarantuje nam następujące efekty:

  • Zmniejszenie ilości zmarszczek,
  • Skrócenie długości zmarszczek w zewnętrznych, jak i wewnętrznych kącikach oczu,
  • Spłycenie głębokości zmarszczek,
  • Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Menard stworzył prawdziwy magnum opus w dziedzinie eliminacji oraz minimalizacji zmarszczek. Jest to finalny etap codziennej pielęgnacji skóry. Krem pod oczy jest wyjątkowo ważnym elementem codziennej pielęgnacji z uwagi na fakt, że skóra wokół oczu starzeje się wyjątkowo szybko przez osłabienie mięśni okrężnych oka, zmniejszenie produkcji komponentów skóry właściwej oraz jej wyjątkową delikatność.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/86-menard-embellir-eye-cream.html