SARANARI LOTION

W wyniku badań i poszukiwań naukowcom z Menard udało się znaleźć rozwiązanie na problem starzenia się i niekorzystny wpływ na naszą skórę promieni słonecznych – wyciąg z pąków lilii Casa Blanca, który przywraca normalne funkcjonowanie fibroblastów oraz zatrzymuje proces fotostarzenia u podstaw jego powstawania – atrofii. Dzięki tym informacjom powstała najbogatsza pod względem składu linia Saranari, która jest dedykowana skórom suchym i z tendencją do utraty jędrności.

Lotion z linii Saranari – przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia i elastyczności. Łatwo się wchłania, pozostawiając skórę gładką i przyjemną w dotyku. Przywraca jej jędrny, młody wygląd oraz wygładza zmarszczki. Jest produktem przygotowującym naszą cerę do lepszego i bardziej efektywnego przyjmowania produktów, zastosowanych w dalszych etapach pielęgnacji.

W jego skład wchodzi między innymi ekstrakt z lilii Casa Blanca, który zatrzymuje proces fotostarzenia. Dodatkowo ma efekt aromaterapeutyczny, wyzwala  wydzielanie hormonów przeciwstarzeniowych, które zwiększają zdolność fibroblastów do produkcji komponentów skórnych. Fermentacyjny ekstrakt z bakterii Zymomonas mobilis zapobiega starzeniu się fibroblastów (komórki produkujące kolagen, elastynę i kwas hialuronowy) oraz całkowicie chroni komórki skóry właściwej przed wpływem UV. Ekstrakt GL-2- hybrydowy bio składnik  blokuje degradację włókien w skórze właściwej. Rozpuszczalny kolagen, elastyna i kwas hialuronowy odpowiedzialne są za nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie skóry. Fosfolipidy są składnikiem błony komórkowej, co pozwala zapobiec utracie wilgoci przez skórę i utrzymanie jej na długi czas. Kwas poliglutaminowy, który także pomaga w działaniu nawilżającym. Złożony z aminokwasów, opracowany dzięki możliwościom biotechnologii.

Zapraszam do sklepu Teramedo, aby zapoznać się z przygotowaną przez nas propozycją produktów, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/124-menard-saranari-lotion.html