SARANARI NIGHT CREAM

W wyniku badań i poszukiwań naukowcom z Menard udało się znaleźć rozwiązanie na problem starzenia się i niekorzystny wpływ na naszą skórę promieni słonecznych – wyciąg z pąków lilii Casa Blanca, który przywraca normalne funkcjonowanie fibroblastów oraz zatrzymuje proces fotostarzenia u podstaw jego powstawania – atrofii. Dzięki tym informacjom powstała najbogatsza pod względem składu linia Saranari, która jest dedykowana skórom suchym i z tendencją do utraty jędrności.

Night Cream z linii Saranari – jedwabisty, bogaty krem na noc. Utrzymuje maksymalny poziom nawilżenia oraz nadaje skórze elastyczność. Łatwo się wchłania i odżywia skórę. Chroni przed wysuszeniem podczas snu i przywraca jej optymalny wygląd. Nadaje cerze gładkość i komfort bez uczucia lepkości. Jego konsystencja jest wyjątkowo bogata, łatwo się rozprowadza i w pełni wchłania w głąb skóry. Po ekspozycji naszej skóry na czynniki zewnętrzne lub promienie słoneczne w ciągu całego dnia potrzebna jest nam bardzo intensywna regeneracja. Night Cream z linii Saranari uspokaja i efektywnie naprawia szkody powstałe w naszej skórze przez całą noc, abyśmy rano mogli cieszyć się jej idealnym wyglądem.

W skład produktu wchodzi między innymi ekstrakt z lilii Casa Blanca, który zatrzymuje proces fotostarzenia. Dodatkowo ma efekt aromaterapeutyczny, wyzwala wydzielanie hormonów przeciwstarzeniowych, które zwiększają zdolność fibroblastów do produkcji komponentów skórnych. Fermentacyjny ekstrakt z bakterii Zymomonas mobiliszapobiega starzeniu się fibroblastów (komórki produkujące kolagen, elastynę i kwas hialuronowy) oraz całkowicie chroni komórki skóry właściwej przed wpływem UV. Ekstrakt GL-2- hybrydowy bio składnik  blokuje degradację włókien w skórze właściwej. Rozpuszczalny kolagen, elastyna i kwas hialuronowy odpowiedzialne są za nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie skóry. Olejek z Limnanthes alba nadaje produktowi łagodną fakturę, a skórze jedwabistą miękkość. Emulsyfikacja gwarantuje szybkie i głębokie wchłanianie się składników aktywnych. Pochodna sterolu roślinnego – składnik pochodzenia roślinnego o strukturze podobnej do międzykomórkowych lipidów zawartych w skórze, jest odpowiedzialny za zatrzymanie wilgoci w skórze bez uczucia lepkości.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/128-menard-saranari-night-cream.html