BEAUNESS LOTION

Jedną z głównych przyczyn problemów z wypryskami (przy wykluczeniu błędów pokarmowych wynikających z nieprawidłowej diety) jest nadmierna aktywność i wzmożone namnażanie się grzybów i bakterii.

Na skórze każdego człowieka występują bakterie z rodziny Acne i grzyby z rodziny Malassezia. Zwykle pełnią one funkcję bariery wspierającej zdrowie skóry. Czasami namnażają się jednak w nadmiernej ilości i prowadzi to do różnego rodzaju zmian skórnych.

W konsekwencji odkryć i innowacji Menard po raz kolejny udowadnia, że stworzył świetny produkt, który rozwiązuje te problemy. Lotion Beauness – unikalny lotion, stworzony dla osób borykających się z zanieczyszczeniami, wypryskami, stanami zapalnym skóry oraz wrastającymi włoskami. 

Jest to produkt szczególnie polecany dla mężczyzn, którzy w sposób szczególny cierpią na problemy skórne powstające po goleniu, kiedy włoski zaczynają wzrastać i tworzyć całe kolonie wyprysków i bolesnych stanów zapalnych. 

Poprawia kondycje i warstwę rogową naskórka pozostawiając na skórze efekt wygładzenia. Ogranicza nadmierną produkcję bakterii Acne i grzybów z rodziny Malassezia, zmniejszając tendencję do powstawania niedoskonałości i stanów zapalnych.

Główny składnik lotionu to HES (Healthy Skin Essence) – łączy w sobie ekstrakty roślinne i minerały z gorących źródeł niezwykle skuteczne w upiększaniu skóry, by normalizować tworzenie się warstwy rogowej i liczbę bytujących na niej bakterii, a tym samym zapewnić jej zdrowie.

Idealny dla cery problematycznej i bardzo wrażliwej.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/165-menard-beauness-lotion.html