HERB MASK

To kremowa maseczka na twarz, która delikatnie usuwa obumarłe komórki skóry pozostawiając ją czystą i jędrną. Zielone ziołowe granulki oraz kuliste, cząstki ziaren jojoby, delikatnie usuwają stare komórki skóry, zapewniając jej rozświetlony wygląd. Różowe ziołowe granulki nawilżają i zmiękczają skórę, nadając jej jednocześnie jędrność. Dodatkowo niezwykła mieszanka ziołowych zapachów odpręża umysł.

Główne składniki aktywne:

  • Zielone ziołowe granulki (mieszanka wyciągów takich owoców jak: geranium, truskawka, owoce jojoby i maliny),
  • Różowe ziołowe granulki (wyciągi z dzikiego tymianku, kampanila (dzwonnica), coix i owoce róży rosa multiflora),
  • Białe granulki– zbierają obumarły naskórek z powierzchni skóry niczym kula śnieżna.

Sposób użycia:

Po umyciu i masażu twarzy, nanieść na suchą twarz, omijając okolice nasady włosów, oczu i ust. Zaleca się pozostawienie maski na 2-3 minuty po nałożeniu, poddając się aromaterapii. Następnie należy delikatnie wmasować maskę kolistymi ruchami przez około 30 sekund w te obszary twarzy, gdzie stare komórki skóry mają skłonność do kumulowania się (czoło, nos i broda). Potem starannie zmyj pozostałości maski letnią wodą. Częstotliwość stosowania 2-3 razy w tygodniu.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/172-menard-herb-mask.html