ONE TOUCH C LIP TREATMENT

Pomadka ochronna do ust marki Menard, natychmiast wygładza popękane i spierzchnięte usta. Zawiera lukrecjan, który ma silne właściwości przeciwzapalne, pochodne witaminy E oraz amid kwasu nikotynowego (znany zazwyczaj jako witamina PP, witamina B3 lub niacyna), które stymulują mikrocyrkulację i odnowę komórek.

Delikatna formuła preparatu szybko nawilża usta oraz chroni je przed ponownym wysuszaniem i pękaniem. Zawiera botaniczny skwalen, który ma doskonałe właściwości zmiękczające. Nawilża usta i zatrzymuje wilgoć, dając długotrwały efekt i komfort. Zawiera olej z pestek winogron, który znakomicie nawilża i wygładza skórę, optycznie powiększając usta.

Pomada jest niezwykle łatwa w użyciu, dzięki nowoczesnej formie opakowania.

Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Szczególnie polecana dla osób, które mają tendencję do wysuszania, piechrznięcia i pękania ust i potrzebują łatwej w użyciu i skutecznej pielęgnacji.

Pomadkę ochronną należy aplikować każdorazowo przed wyjściem na zewnątrz, szczególnie, gdy jest bardzo zimno. Można ponawiać aplikację wielokrotnie w ciągu dnia jeśli istnieje taka potrzeba.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/balsam-do-ust/175-menard-one-touch-c-lip-treatment.html