PURE ESSENCE RESIST

Pure Essences stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, są to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory, tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało. To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze w czystej postaci bez żadnych zbędnych dodatków. Wystarczą 4 krople hiperkoncenntratu dodane do ulubionego kremu, serum czy też emulsji, aby zapewnić optymalne stężenie i cieszyć się z efektów cennych, rzadkich i ekskluzywnych składników aktywnych.

Pure Essence Resist jest doskonałą profilaktyką oraz metodą eliminacji rozstępów z powodu ciąży, dojrzewania, zwiększenia masy ciała, chirurgii plastycznej czy też innych zmian dotyczących rozciągania się skóry. Hamuje enzymy biorące udział w degradacji skóry i powstawaniu rozstępów. Pomaga odtworzyć sieć włókien w macierzy zewnątrzkomórkowej złożonej z kolagenu typu I, IV i fibronektyny. Podczas regularnego stosowania aż 72% głębokości rozstępów zostaje wyeliminowana. 

Skład:

-Ekstrakt z fasoli (Phaseolus lunatus);

-Rutyna;

-Peptyd (palmitoil-GQPR);

-Peptyd (palmitoil-GHK).

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/koncentrat/105-visoanska-pure-essence-resist.html