PURE ESSENCE SLIM

Pure Essences stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, są to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało.To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze w czystej postaci bez żadnych zbędnych dodatków. Wystarczą 4 krople hiperkoncenntratu dodane do ulubionego kremu, serum czy też emulsji, aby zapewnić optymalne stężenie i cieszyć się z efektów cennych, rzadkich i ekskluzywnych składników aktywnych.

Pure Essence Slim to rewolucyjny hiperkoncentrat zwalczający gromadzenie się tkanki tłuszczowej i przywracający równowagę skórną. Aktywuje lipolizę i ogranicza gromadzenie się komórek tłuszczowych, szczególnie tych spowodowanych toksynami. Slim zatrzymuje i kontroluje ich ciągłą ekspansję, stymulując obronę przed toksynami. Hamuje stany zapalne wywoływane przez kwasy tłuszczowe trans i redukuje tkankę tłuszczową, powodując udrożnienie tkanki podskórnej. Stymuluje korzystne mechanizmy, takie jak synteza adiponektyny, cząsteczki młodości tkanki tłuszczowej oraz synteza desnutriny, kluczowego enzymu aktywującego lipolizę. Synteza elastyny również jest wzmożona, dzięki czemu sama tkanka tłuszczowa może działać na rzecz zmniejszenia objętości swoich komórek tłuszczowych.

W składzie hiperkoncentratu Slim znajduje się ekstrakt z kultury kalusa Globularia Cordifolia (komórki macierzyste) , ekstrakt Zingiber Zerumbet (Zerumbone z dzikiego imbiru) oraz kofeina.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt, link – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/koncentrat/111-visoanska-pure-essence-slim.html