Blog Kontakt

Obserwuj nas w mediach spełecznościowych:

Instagram Facebook
Regulamin sklepu internetowego www.sklep.teramedo.plPolityka prywatności i wykorzystania plików cookiesInformacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowyInformacja o przetwarzanych danych osobowychFormularz odstąpienia od umowy
O mnie

O mnie

Od 20 lat zajmuję się najbardziej luksusowymi i niszowymi markami pielęgnacyjnymi na świecie. Posiadam wyższe wykształcenie zarówno w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii oraz socjologii zdrowia. Stale podnoszę swoje kwalifikacje nie tylko poprzez wieloletnią pracę w branży kosmetyków luksusowych, ale również udział w licznych szkoleniach i warsztatach (m.in. Chiny, Francja, Japonia, Szwajcaria). Większość z Was zna mnie jako szkoleniowca i promotora marki La Prairie. Inni jako eksperta ekskluzywnych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych (Bellefontaine, Menard, La Mer, La Vallee, Valmont, Visoanska, etc.) Pasjonuję się holistycznym dbaniem o zdrowie i urodę, co pozwoliło mi na przygotowanie unikalnych i niezwykle skutecznych propozycji pielęgnacji urody oraz zdrowego stylu życia. Wiedza, doświadczenie, lata praktyki, kontakt z tysiącami klientów sprawiają, iż moje rozwiązania są niepowtarzalne i niezwykle efektywne.

Specjalizuję się w tworzeniu Indywidualnych Programów Pielęgnacyjnych oraz mam w swojej ofercie bogatą gamę TERAMEDO TREATMENTS, które są zabiegami „szytymi na miarę” potrzeb skóry. Zatem każdy z nich niezależnie od wybranego poziomu intensywności, daje fenomenalne rezultaty, których nie sposób jest porównać z jakąkolwiek inną metodą. Pracuję na produktach najwyższej jakości, dlatego też mogę zagwarantować każdemu klientowi spektakularny efekt i 100% satysfakcji z zabiegu.

TERAMEDO to moja autorska, opatentowana koncepcja, która łączy w sobie „perełki” zarówno technik masażu, jak również najwyższą dostępną na świecie jakość kosmetyków.

Tworzę tę stronę po to, aby w łatwy i przystępny sposób dzielić się z Wami ważnymi i ciekawymi informacjami na temat kosmetyków oraz nowości, które nieustannie pojawiają się na rynku. Do tej pory barierą były odległość i czas. Teraz każda z Was, w dowolnym i komfortowym dla siebie momencie, może sięgnąć po garść unikatowej wiedzy, która ułatwi właściwy dobór kosmetyków i zabiegów dla siebie.