AKTUALNOŚCI, AROMATERAPIA, YOGI & YOGINI

Propozycja na weekendowy relaks

Moja propozycja na ten tydzień to:

  • Ulubiony Olejek DECODO, ja wybrałam rumianek rzymski
  • Świeca na wybraną czakrę, ja wybrałam błękitną, na czakrę gardła
  • Ulubiony kamień lub kryształ, ja wybrałam błękitny kalcyt

Dlaczego akurat taki wybór?

DECODO RUMIANEK RZYMSKI

INCI: Anthemis Nobilis Oil

Rumianek rzymski jest jednym z najstarszych opisanych olejków. Starożytni Egipcjanie używali go jako zioła uspakajającego i przeciwgorączkowego, jest podstawowym olejkiem brytyjskich zielarzy używanym od wielu pokoleń.

Olejek rumianku rzymskiego DECODO przywraca poczucie spokoju. Bardzo skuteczny w zwalczaniu bezsenności.

Uspokajający, przeciwbólowy, reguluje pracę układu pokarmowego, łagodzi podrażnienia skóry i błon śluzowych.

Dyfuzowany pomoże uspokoić rozdrażnione dzieci, ograniczy napady złego humoru. Polecany do kąpieli w stanach nadwrażliwości – uspokaja i działa nasennie. Działa immunologicznie – wspiera nasz układ odpornościowy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkthttps://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/205-rumianek-rzymski.html

ŚWIECA YOGI&YOGINI

Świece Yogi & Yogini są ręcznie wykonywane w Indonezji oraz produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego wykorzystywania zasobów naturalnych. Wykonywane są z certyfikowanego oleju palmowego (o bardzo wysokiej jakości, jaki jest używany do kosmetyków pielęgnacyjnych, to najczystsza, bez GMO jakość spożywczego wosku). Świece pakowane są w ekologiczne kartony z korkową podstawką. Są bogato nasączone naturalnymi olejkami eterycznymi (12%- jak w przypadku EDT). Palą się 100 godzin. Ręczne wykonywanie świec jest gwarancją zatrudnienia jak największej ilości pracowników w tym obszarze. 80% pracowników firmy to kobiety. Producent posiada atest WFTO.

Główną cechą i zadaniem świec jest przywracanie równowagi systemowi energetycznemu człowieka (system czakr). Każda z czakr ma przypisany sobie kolor oraz kompozycję zapachową. Można korzystać ze świecy, która zawiera wszystkie kolory czakr, bądź wybrać tę, która najbardziej nam się podoba. W tym wypadku nasza intuicja jest najlepszym doradcą, co w danym czasie jest nam najbardziej potrzebne i właściwie.

Czakra Gardła – ŚWIECA BŁĘKITNA 

Jest umiejscowiona na środku gardła nad obojczykiem. Jest odpowiedzialna za komunikację, wyrażenie siebie, kreatywność (malowanie, taniec, muzykę etc.).

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za usta, gardło, uszy, struny głosowe, krtań, tchawicę i przełyk.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: tarczyca.

Równoważenie czakry gardła łączy górne czakry z dolnymi, jest łącznikiem pomiędzy myśleniem, a czuciem. Wpływa na komunikację, twórczość, emocje. 

Zapach: marokańska róża, rumianek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkthttps://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/190-swieca-niebieska-czakra-gardla.html

BŁĘKITNY KALCYT

Wspaniała energia kalcytu oczyszcza aurę. Jest przetwornikiem energii – tzn. usuwa starą energię, aby zrobić miejsce na nową.

Kalcyt błękitny służy ludziom wrażliwym i delikatnym, ponieważ ma łagodzące działanie dla emocji. Ucisza wpływ bodźców zewnętrznych i pozwala zrelaksować się, zabezpiecza przed myślami i energiami innych ludzi, szczególnie tymi negatywnymi i nieprzyjemnymi. Jest jak aura subtelnego błękitnego światła. Osobom które są w trakcie procesu twórczego kalcyt błękitny daje głębszy dostęp do inspiracji, otwiera na badanie podświadomości, aby pojawiały się wyraźne symbole i znaki. Błękitny kalcyt stymuluje zdolności intuicyjne i parapsychologiczne, sprzyja jasnowidzeniu, telepatii i znajdowaniu cudownych rozwiązań dla trudnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.