BIOEFFECT

Wybitny specjalista do pielęgnacji okolicy oka już dostępny – BIOEFFECT EGF Eye Mask Treatment

To maska pod oczy o silnym działaniu rewitalizującym oraz nawilżającym dla zapewnienia efektu natychmiastowego liftingu, jak również spektakularnego spłycenia linii i zmarszczek. Warto zaznaczyć, że ten produkt to nie tylko maska, ale równocześnie najsilniejszy w intensywności działania i koncentracji EGF preparat marki BIOEFFECT na okolicę oczu.

Zestaw składa się z dwóch elementów:

  1. BIOEFFECT EGF EYE SERUM
    Silnie skoncentrowana formuła antystarzeniowego serum (koncentracja jest wyższa niż klasycznego serum BIOEFFECT EGF EYE SERUM). To produkt, który można włączyć do regularnej pielęgnacji, a nie tylko dni, w których mamy zamiar zastosować maskę. Idealny w formie intensywnej kuracji dla skóry wokół oczu.
  2. BIOEFFECT EYE MASK
    6 par płatów hydrożelowych, które zapewniają delikatnej skórze wokół oczu intensywny zastrzyk przeciwstarzeniowy. Dają uczucie chłodzenia, przywracają blask i świeżość skórze wokół oczu. Pasują to każdego kształtu okolicy oka niczym druga skóra.

Odmładzające serum w połączeniu z innowacyjnymi płatami dostarczają intensywną dawkę nawilżenia, redukują linie i zmarszczki. Skóra wokół oczu odzyskuje jędrność, znikają oznaki zmęczenia oraz obrzęki i opuchnięcia.

Potężna dawka aktywatora komórkowego EGF działa jak biochemiczny posłaniec dla skóry wokół oczu, który przekazuje fibroblastom sygnał do zwiększenia produkcji kolagenu. EGF stymuluje wszystkie komórki skóry do uruchomienia procesów odnowy i naprawy. Pozwala na aktywację naturalnych umiejętności naszej skóry do pełnej regeneracji uszkodzeń oraz maksymalizuje pracę oraz produkcję wszelkich komponentów i protein, zapewniających prawidłowe i optymalne funkcjonowanie tkanek.

Sposób aplikacji:

Na oczyszczoną z makijażu i zanieczyszczeń skórę wokół oczu delikatnie wmasuj opuszkami palców serum BIOEFFECT EGF EYE SERUM. Otwórz saszetkę, delikatnie wyjmij maskę z płatów ochronnych i przyklej pod oczami. Pozostaw na skórze przez 15min, aby serum mogło w pełni przeniknąć do skóry. Następnie usuń płaty i delikatnie wmasuj pozostałe na skórze serum. Rekomendowana częstotliwość stosowania maski od 1 do 3 razy w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://sklep.teramedo.pl/dla-kobiet/strona-glowna/99-bioeffect-egf-eye-mask-treatment.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.