AKTUALNOŚCI

Zmiana cen od 1 marca

Uprzejmie informuję, że od 1 marca  2018 roku zmieni się cena masażu TERAMEDO. Pojawi się również nowa wersja masażu TERAMEDO, dla osób, które uwielbiają masaż i prosiły mnie o przygotowanie jego dłuższej wersji. Oczywiście wszystkie pakiety masaży wykupione przed 1 marca będą honorowane tak, jak to miało miejsce do tej pory.

Poniżej pełna oferta masaży i zabiegów TERAMEDO obowiązująca od 1 marca.

Rytuał TERAMEDO wykonywany jest z użyciem zaawansowanych i luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych, które dopasowywane są do indywidualnych wymagań skóry, aby zapewnić jej kompleksową regenerację i odnowę. Jest to masaż „uszyty na miarę” (jap. teramedo) potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Idealne dopasowanie to niesamowity efekt, dlatego też wybór kosmetyków wykorzystanych w trakcie rytuału zależy każdorazowo od kondycji i faktycznej potrzeby skóry. Znakomity wybór dla osób, które chcą natychmiastowych efektów, ale brakuje im czasu na dłuższe zabiegi.

Czas trwania: 75 minut

Cena: 380 zł

[TERAMEDO]2 – [masaż TERAMEDO]2

Podwójna porcja masażu TERAMEDO dla tych, którzy uwielbiają się rozpieszczać. Dwukrotnie dłuższy masaż, aby tym szybciej i skuteczniej wyeliminować napięcia, spektakularnie wymodelować i wyrzeźbić na nowo twarz. Przyjemność, odprężenie i relaks do kwadratu.

Czas trwania: 100 min

Cena: 520 zł

A kiedy mamy ochotę na coś więcej niż masaż…

TERAMEDO TREATMENTS – ZABIEGI TERAMEDO

Każdy ZABIEG TERAMEDO rozpoczyna się od demakijażu, następnie wykonywany jest piling, MASAŻ TERAMEDO, aplikowane są maski na twarz, oczy, usta, szyję, dekolt oraz masowane są dłonie i/lub ramiona. Każdy z etapów jest wykonywany z wykorzystaniem indywidualnie dobranych i dopasowanych do potrzeb skóry luksusowych kosmetyków najlepszych marek. W zależności od tego, jakie efekty nas interesują, mamy do wyboru trzy poziomy intensywności działania na skórę:

  1. TERAMEDO BASIC

[BOGATY KOKTAJL SERUM – ZASPOKOJENIE WSZYSTKICH PODSTAWOWYCH POTRZEB SKÓRY]

Idealny wybór dla osób, które rozpoczynają przygodę z pełnymi zabiegami szytymi na miarę. TERAMEDO BASIC to bogaty koktajl indywidualnie dobranych typów serum i koncentratów, których zadaniem jest dostarczenie skórze szerokiej gamy brakujących jej substancji odżywczych. Kombinacja preparatów jest każdorazowo zmieniana i dopasowywana w zależności od potrzeby skóry. TERAMEDO BASIC to zabieg, który uzupełnia wszystkie podstawowe potrzeby i niedobory skóry.

Czas trwania: 90 minut

Cena: 700 zł

  1. TERAMEDO BOOSTER

[DŁUGOTRWAŁY DEPOZYT – INTENSYWNIE POBUDZAJĄCY NATURALNY „ZASTRZYK” SKONCENTROWANYCH AMPUŁEK]

Propozycja dla osób, które oczekują silniejszych i trwalszych efektów. TERAMEDO BOOSTER jest bogatym koktajlem indywidualnie dobranych typów kuracji ampułkowych i koncentratów. Dzięki zaawansowanym technologiom transportu wnikają one głęboko w skórę tworząc depozyt składników, z których skóra może korzystać w kolejnych dniach i tygodniach po zabiegu. Kombinacja preparatów jest każdorazowo modyfikowana i dopasowywana w zależności od potrzeb skóry.

Czas trwania: 105 minut

Cena: 1000 zł

  1. TERAMEDO SUPREME

[WYSOKOSKONCENTROWANY KOKTAJL PIELĘGNACYJNY I LUKSUSOWE MASKI – NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH]

Najbardziej luksusowa i zaawansowana propozycja dla osób o najwyższych wymaganiach. TERAMEDO SUPREME jest połączeniem indywidualnie dobranego koktajlu serum, koncentratów i kuracji ampułkowych, dostarczających skórze substancji odżywczych i tworzących ich depozyt oraz różnych typów masek. Wśród nich znajdują się najbardziej luksusowe maski: kawiorowa oraz kawiorowo-kolagenowa Bellefontaine i Valmont oraz Menard Authent, gwarantujące spektakularne efekty i olśniewający wygląd skóry. To zabieg, który łączy w sobie wszystko, co najlepsze w masażu TERAMEDO oraz najbardziej luksusowych kosmetykach do pielęgnacji skóry.

Czas trwania: 120 minut

Cena: 1500 zł

SPEKTAKULARNY EFEKT I EKSTREMALNY KOMFORT

=

TERAMEDO TREATMENTS

Efekt zabiegów TERAMEDO TREATMENTS widoczny jest natychmiast po zabiegu i ulega wzmocnieniu w kolejnych dniach. Częstotliwość stosowania zabiegów uzależniona jest od indywidualnych potrzeb i oczekiwań:

  • 1 raz w tygodniu (kuracja bardzo intensywna) – pielęgnacja, której celem jest uzyskanie maksymalnej intensywności masażu oraz aplikowanych kosmetyków
  • 2 razy w miesiącu (kuracja intensywna) – pielęgnacja ukierunkowana na pogłębianie pożądanych efektów i stałe poprawianie kondycji skóry
  • 1 raz w miesiącu (kuracja podstawowa) – pielęgnacja mająca na celu stymulowanie naturalnego rytmu regeneracji i odnowy skóry

Na masaże i zabiegi serdecznie zapraszam do:

Perfumerii Quality, Marriott, Aleje Jerozolimskie 65/79, parter galerii LIM

Tel. 505 139 515, 22 630 64 97

Magdalena Daniluk

www.magdalenadaniluk.pl / www.teramedo.pl

Tel. 607 444 507

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.