Wyświetlenia 117

Ocena 0/5.0

AKTYWATOR KOMÓRKOWY dla mężczyzn

W dzisiejszym artykule dowiecie się, jak w łatwy, szybki i efektywny sposób totalnie zregenerować swoją skórę. Jest to idealna propozycja dla Panów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kosmetykami, jak również dla tych, którzy już pielęgnację stosują.

Na początek trochę faktów, aby zrozumieć zaawansowany sposób oddziaływania na skórę aktywatorów komórkowych.

Aktywator komórkowy to preparat, który zawiera EGF (Epidermal Growth Factor – naskórkowy czynnik wzrostu). To białko, które uaktywnia nasze własne komórki i sprawia, że zaczynają one produkować wszystkie komponenty skóry. Jest to idealna forma do aktywacji własnych komórek, przywrócenia i maksymalizacji wewnętrznej produkcji. Pozwala na wykorzystanie 100% naszych genetycznych możliwości do przeprowadzania głębokich procesów autoregeneracji i odnowy.

Trochę historii…

Marka powstała w Islandii w roku 2008. Stworzyła ją firma SIF specjalizująca się w produkcji protein naturalnie występujących w organizmie ludzkim, które w większości są wykorzystywane w produkcji leków i medycynie. Podstawą stworzenia BIOEFFECT są odkrycia naukowe uhonorowane Nagrodą Nobla. 

Jakie są efekty stosowania produktów aktywatorów komórkowych?

 • Skóra zaczyna samodzielnie produkować wszystkie kluczowe komponenty odpowiedzialne za nawilżenie, jędrność i elastyczność;
 • Skóra zyskuje naturalny blask i młody wygląd;
 • Zmniejsza się widoczność drobnych linii i zmarszczek;
 • Uszkodzenia i przebarwienia są wyraźnie zredukowane.

W zależności od naszych potrzeb, warto wybrać jedną z poniższych opcji:

 1. Potrzeba totalnej regeneracji, maksymalna aktywizacja naszych własnych komórek do produkcji – BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT
 2. Potrzeba pobudzenia skóry, aby jej naturalny potencjał do produkcji pozostał na wysokim poziomie – BIOEFFECT EGF SERUM
 3. Potrzeba koncentracji na pogarszającej się kondycji skóry wokół oczu i powiek, tendencja do opuchnięć i obrzęków – BIOEFFECT EGF EYE SERUM
 4. Potrzeba intensywnego zadbania o jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry ciała – BIOEFFECT BODY INTENSIVE

KURACJA

BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT

dsc06336-2-768x76877911_70814.jpg

Przyszłość naukowej pielęgnacji skóry to definicja BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT. Intensywny program odmładzający, dzięki zawartości aż trzech różnych aktywatorów komórkowych, występujących w dużej koncentracji, gwarantuje widoczne efekty, ujędrniając, rozjaśniając i skutecznie odmładzając skórę.

Dla potrzeb tego zaawansowanego preparatu, wybrano trzy typy aktywatorów, charakteryzujących się unikalnymi, specyficznymi właściwościami:

 • Maksymalne stężenie aktywatora EGF (Epidermal Growth Factor), który optymalizuje potencjał skóry do pełnej odnowy i regeneracji;
 • KGF (Keratinocyte Growth Factor) stymuluje odnowę keratynocytów, komórek dominujących w naskórku, które jak wykazały badania, mogą znacząco wpływać na wzrost grubości i wytrzymałości skóry.
 • IL-1a (InterLeukina 1a) znacząco wpływa na poprawę elastyczności skóry. Spełnia również kluczową rolę w utrzymaniu naturalnej warstwy ochronnej skóry, która chroni ją przed niepożądanymi substancjami i wpływa na zachowanie właściwego poziomu nawilżenia.

Synergia ich działania w skórze i naskórku gwarantuje spektakularny efekt. Warto wspomnieć również o unikalnej, czystej formule produktu, składającą się z zaledwie 11 składników. Opracowana specjalnie po to, by chronić wrażliwe aktywatory komórkowe i umożliwić im optymalne warunki działania.

Program przeznaczony dla osób zaczynających dostrzegać powiększanie i pogłębianie się zmarszczek, a także dla osób, których skóra narażona jest na działanie niekorzystnych czynników takich, jak słońce czy wysokie/niskie temperatury. Idealne rozwiązanie dla osób szukających intensywnych i szybko widocznych rezultatów.

Stosowanie:

W zależności od stanu skóry, od 1 do 4 razy w ciągu roku, w przerwach stosowania kuracji, dla podtrzymania i pogłębienia efektów, rekomendowane jest stosowanie BIOEFFECT EGF SERUM.

Stosować 3-4 krople rano i wieczorem. Rozprowadzić na czystej skórze twarzy, szyi i torsu. Wklepać delikatnie, szczególnie w okolicach oczu. Po aplikacji preparatu należy zaczekać około 5 minut przed nałożeniem jakichkolwiek innych kroków pielęgnacji. Preparat nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych. Jeżeli skóra jest w pełni komfortowa, nie ma konieczności nakładania dodatkowych kosmetyków. Preparat może być stosowany po goleniu.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO – https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-30-day-treatment/

CODZIENNE STOSOWANIE

BIOEFFECT EGF SERUM

dsc06342-2-768x76853703_40749.jpg


BIOEFFECT EGF SERUM to efekt badań zespołu najlepszych biochemików z Islandii. W ich wyniku powstał przełomowy preparat przeciwstarzeniowy, gwarantujący doskonałe i błyskawicznie widoczne efekty. Produkt wykorzystuje medycznie udowodnioną siłę aktywatorów komórkowych, intensywnie aktywizując oraz odmładzając skórę. Regularne stosowanie przywraca skórze nawilżenie, jędrność, równomierny  koloryt, zdrowy blask. Zmotywowana przez aktywatory komórkowe skóra zmienia diametralnie swój wygląd- natychmiastowo zostają spłycone oraz wypełnione linie i zmarszczki. Nazwa „serum” to zbyt duże uproszczenie jeśli chodzi o ten produkt. To koktajl aktywatorów komórkowych. Na rynku istnieją obecnie również inne preparaty zawierające aktywatory komórkowe, lecz podstawową różnicą jest fakt, że EGF BIOEFFECT jest pochodzenia roślinnego. Pozostałe dostępne na rynku, pochodzą od bakterii. Pozyskiwane metodą bakteryjną jest zdecydowanie mniej stabilne i mniej żywotne. Po 3 miesiącach ich aktywność spada do 0. 

Sposób użycia:

Bioeffect EGF Serum może być stosowane zarówno rano, jak i wieczorem, na czystą skórę twarzy, szyi i torsu. Bogata olejkowa formuła zapewnia natychmiastowy komfort. Do jednorazowej aplikacji należy użyć 2-4 krople preparatu. Jeśli planujemy później nałożyć kolejne kroki pielęgnacyjne (jak na przykład krem na dzień, na noc, czy też krem z filtrem przeciwsłonecznym) należy zaczekać 5 minut, przed nałożeniem kolejnego preparatu. W ten sposób pozwalamy w pełni wykorzystać potencjał aktywatora komórkowego EGF, oraz unikamy zbyt szybkiej interakcji wrażliwych białek zawartych w kosmetyku z innymi składnikami aktywnymi. Jeżeli skóra jest w pełni komfortowa po nałożeniu aktywatora komórkowego, nie ma konieczności nakładania żądnych dodatkowych kosmetyków. Warto jednak pamiętać, że produkt nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO – https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-egf-serum/

OCZY

BIOEFFECT EGF EYE SERUM

dsc06173-2-scaled2-768x76834363_73839.jpg

To niezwykle skuteczna formuła przeciwstarzeniowa o klinicznie potwierdzonej efektywności działania w zakresie redukcji linii, zmarszczek, obrzęków i opuchnięć delikatnej skóry wokół oczu.

Lekka, żelowa formuła preparatu błyskawicznie optymalizuje poziom nawilżenia skóry wokół oczu, dodając jej jędrności i blasku, a zawarte w niej aktywatory komórkowe zapewniają długotrwały efekt odmładzający, mobilizując nasze komórki do osiągnięcia maksimum swoich możliwości produkcyjnych i naprawczych.  


BIOEFFECT EGF EYE SERUM dzięki podwyższonej koncentracji aktywatorów komórkowych EGF oraz dodatkowi kwasu hialuronowego widocznie odmładza skórę wokół oczu, jednocześnie głęboko ją nawilżając i liftingując. Delikatne, jedwabiste serum stymuluje produkcję kolagenu, co skutkuje zmniejszeniem zmarszczek oraz poprawą elastyczności i jędrności skóry. Preparat daje również spektakularne rezultaty z zakresie redukcji opuchnięć i obrzmień okolicy oka. Może być nakładany zarówno na górną powiekę, jak i pod oczy.

Sposób użycia:

Zdejmij kapturek ochronny. Delikatnie naciśnij aplikator, aby wydobyć niewielką ilość preparatu (pełna doza to zazwyczaj zbyt duża porcja do jednorazowej aplikacji). Nałóż preparat na skórę za pomocą metalowej, kulistej końcówki lub opuszkami palców. Preparat może być stosowany zarówno rano, jak i wieczorem.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-egf-eye-serum/

CIAŁO

BIOEFFECT BODY INTENSIVE

bioeffect-body-intensive2-768x76886486_50758.jpg


Bez parabenów i barwników, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, szczególnie do pielęgnacji skóry suchej i miejsc narażonych na przesuszenie. Stosować na całe ciało w niewielkich ilościach.BIOEFFECT BODY INTENSIVE jest skoncentrowanym serum przeciwstarzeniowym do pielęgnacji całego ciała, wykorzystującym udowodnioną siłę EGF w celu poprawy wyglądu skóry. Jego łatwo wchłaniająca i głęboko odżywcza formuła zaspokaja wszystkie potrzeby skóry w zakresie jej nawilżenia, wyrównania kolorytu, odżywienia i przywrócenia młodego wyglądu. BIOEFFECT BODY INTENSIVE stosowany codziennie, widocznie odmładza skórę całego ciała, ujędrnia ją i wygładza.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO – https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-body-intensive/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))