Wyświetlenia 222

Ocena 0/5.0

AKTYWATOR KOMÓRKOWY

Aktywator komórkowy to preparat, który zawiera EGF (Epidermal Growth Factor – naskórkowy czynnik wzrostu). Jego systematyczne aplikowanie uaktywnia komórki i sprawia, że zaczynają one produkować wszystkie komponenty, które są kluczowe dla uzyskania jędrnej, elastycznej i doskonale nawilżonej skóry. Jest to idealna forma do aktywacji naszych własnych komórek, przywrócenia i maksymalizacji ich wewnętrznej produkcji. Pozwala na wykorzystanie 100% naszych genetycznych możliwości do przeprowadzania głębokich procesów autoregeneracji i odnowy.

Islandzka marka BIOEFFECT pierwsza na świecie wyprodukowała roślinne czynniki wzrostu EGF identyczne z tymi, które znajdują się w naszej skórze.

Jakie są efekty stosowania produktów Bioeffect?

  • Skóra zaczyna samodzielnie produkować wszystkie kluczowe komponenty odpowiedzialne za nawilżenie, jędrność i elastyczność;
  • Skóra zyskuje naturalny blask i młody wygląd;
  • Zmniejsza się widoczność drobnych linii i zmarszczek;
  • Uszkodzenia i przebarwienia są wyraźnie zredukowane.

W zależności od naszych potrzeb, warto wybrać jedną z poniższych opcji:

  1. Potrzeba totalnej regeneracji, maksymalna aktywizacja naszych własnych komórek do produkcji – BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT
  2. Potrzeba pobudzenia skóry, aby jej naturalny potencjał do produkcji pozostał na wysokim poziomie – BIOEFFECT EGF SERUM
  3. Potrzeba koncentracji na pogarszającej się kondycji skóry wokół oczu i powiek, tendencja do opuchnięć i obrzęków – BIOEFFECT EGF EYE SERUM
  4. Potrzeba intensywnego zadbania o jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry ciała – BIOEFFECT BODY INTENSIVE

KURACJA

30 DAY TREATMENT


dsc06336-4-1024x102498295_57844.jpg

Dla potrzeb tego zaawansowanego preparatu, wybrano trzy typy aktywatorów, charakteryzujących się unikalnymi, specyficznymi właściwościami:Przyszłość naukowej pielęgnacji skóry to definicja BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT. Intensywny program odmładzający, dzięki zawartości aż trzech różnych aktywatorów komórkowych, występujących w dużej koncentracji, gwarantuje widoczne efekty, ujędrniając, rozjaśniając i skutecznie odmładzając skórę.

  1. Maksymalne stężenie aktywatora EGF (Epidermal Growth Factor), który optymalizuje potencjał skóry do pełnej odnowy i regeneracji;

2. KGF (Keratinocyte Growth Factor) stymuluje odnowę keratynocytów,
komórek dominujących w naskórku, które jak wykazały badania, mogą
znacząco wpływać na wzrost grubości skóry.

3. IL-1a (InterLeukina 1a) znacząco wpływa na poprawę elastyczności
skóry. Spełnia również kluczową rolę w utrzymaniu naturalnej warstwy
ochronnej skóry, która chroni ją przed niepożądanymi substancjami i
wpływa na zachowanie właściwego poziomu jej nawilżenia.

Synergia ich działania w skórze i naskórku gwarantuje spektakularny efekt. Warto wspomnieć również o unikalnej, czystej formule produktu, składającej się z zaledwie 11 składników. Opracowana specjalnie po to, by chronić wrażliwe aktywatory komórkowe i umożliwić im optymalne warunki działania.

Program przeznaczony dla osób zaczynających dostrzegać powiększanie i pogłębianie się zmarszczek, a także dla osób, których skóra narażona jest na działanie niekorzystnych czynników takich, jak słońce czy wysokie/niskie temperatury.

Sposób użycia:

W zależności od stanu skóry, od 1 do 4 razy w ciągu roku, w przerwach stosowania kuracji, dla podtrzymania i pogłębienia efektów, rekomendowane jest stosowanie BIOEFFECT EGF SERUM.

Stosować 3-4 krople rano i wieczorem, przez 30 dni na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Wklepać delikatnie, szczególnie w okolicach oczu. Po aplikacji preparatu należy zaczekać około 5 minut przed nałożeniem kolejnych kroków pielęgnacji. Preparat nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-30-day-treatment/

CODZIENNE STOSOWANIE

BIOEFFECT EGF SERUM


bioeffect-egf-serum-684x102423860_51172.jpg

BIOEFFECT EGF SERUM to efekt badań zespołu najlepszych biochemików z Islandii. Dzięki nim powstał przełomowy preparat przeciwstarzeniowy, gwarantujący doskonałe i błyskawicznie widoczne efekty. Produkt wykorzystuje medycznie udowodnioną siłę aktywatorów komórkowych, intensywnie aktywizując oraz odmładzając skórę. Regularne stosowanie przywraca skórze nawilżenie, jędrność, równomierny koloryt, zdrowy blask. Zmotywowana przez aktywatory komórkowe skóra zmienia diametralnie swój wygląd – natychmiastowo zostają spłycone oraz wypełnione linie i zmarszczki.Nazwa „serum” to zbyt duże uproszczenie jeśli chodzi o ten produkt. To naturalny stymulator skóry w wygodnej do aplikacji formie kropel.

Sposób użycia:

BIOEFFECT EGF SERUM może być stosowane zarówno rano, jak i wieczorem, na czystą skórę twarzy i szyi. Bogata olejkowa formuła zapewnia natychmiastowy komfort. Do jednorazowej aplikacji należy użyć 2-4 krople preparatu. Jeśli planujemy później nałożyć kolejne kroki pielęgnacyjne (jak na przykład krem na dzień, na noc, czy też krem z filtrem przeciwsłonecznym) należy zaczekać 5 minut, przed nałożeniem kolejnego preparatu. W ten sposób pozwalamy w pełni wykorzystać potencjał aktywatora komórkowego EGF, oraz unikamy zbyt szybkiej interakcji wrażliwych białek zawartych w kosmetyku z innymi składnikami aktywnymi.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-egf-serum/

OCZY

BIOEFFECT EGF EYE SERUM


egf-eye-serum-741x102438989_71985.jpg

Lekka, żelowa formuła preparatu błyskawicznie optymalizuje poziom nawilżenia skóry wokół oczu, dodając jej jędrności i blasku, a zawarte w niej aktywatory komórkowe zapewniają długotrwały efekt odmładzający, mobilizując nasze komórki do osiągnięcia maksimum swoich możliwości produkcyjnych i naprawczych.To niezwykle skuteczna formuła przeciwstarzeniowa o klinicznie potwierdzonej efektywności działania w zakresie redukcji linii, zmarszczek i obrzęków delikatnej skóry wokół oczu.

BIOEFFECT EGF EYE SERUM dzięki podwyższonej koncentracji aktywatorów komórkowych EGF oraz dodatkowi kwasu hialuronowego widocznie odmładza skórę wokół oczu, jednocześnie głęboko ją nawilżając i liftingując. Delikatne, jedwabiste serum stymuluje produkcję kolagenu, co skutkuje zmniejszeniem zmarszczek oraz poprawą elastyczności i jędrności skóry.

Preparat daje również spektakularne rezultaty z zakresie redukcji opuchnięć i obrzmień okolicy oka. Może być nakładany zarówno na górną powiekę, jak i pod oczy.

Sposób użycia:

Zdejmij kapturek ochronny. Delikatnie naciśnij aplikator, aby wydobyć niewielką ilość preparatu (pełna doza to zazwyczaj zbyt duża porcja do jednorazowej aplikacji). Nałóż preparat na skórę za pomocą metalowej, kulistej końcówki lub opuszkami palców.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-egf-eye-serum/

CIAŁO

BIOEFFECT BODY INTENSIVE

bioeffect-body-intensive-1024x102412892_83702.jpg

Jest skoncentrowanym serum przeciwstarzeniowym do pielęgnacji całego ciała, wykorzystującym udowodnioną siłę EGF w celu poprawy wyglądu skóry. Jego łatwo wchłaniająca i głęboko odżywcza formuła zaspokaja wszystkie potrzeby skóry w zakresie jej nawilżenia, wyrównania kolorytu, odżywienia i przywrócenia młodego wyglądu.

BIOEFFECT BODY INTENSIVE stosowany codziennie, widocznie odmładza skórę całego ciała, ujędrnia ją i wygładza.

Bez parabenów i barwników, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, szczególnie do pielęgnacji skóry suchej i miejsc narażonych na przesuszenie.

Stosować na całe ciało.

Jeżeli zainteresował Cię ten produkt, serdecznie zapraszam do sklepu internetowego TERAMEDO https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-body-intensive/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))