Wyświetlenia 228

Ocena 0/5.0

Automasaż codzienny do wyboru wedle uznania i preferencji

To temat, który poruszam każdego dnia. Zatem, aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do informacji, poniżej trzy przykładowe linki do filmików, którymi można się zainspirować wykonując codzienny masaż twarzy.

Dla osób, które czują pewien rodzaj zdziwienia, że piszę o automasażu… tak, w domu, samemu również trzeba się masować.  Im częściej tym lepiej, bo każdorazowo stymulujemy krążenie, oczyszczanie skóry i tkanek poniżej z odpadów i zbędnych produktów przemiany materii. To sprawia, że staje się ona dużo lepiej odżywiona od wewnątrz. Zatem gorąco zachęcam. Jeśli uda się codziennie to genialnie, ale nawet jeśli nie, to raz w tygodniu to też już jest coś. Warto spróbować! Tak na marginesie dla tych, których pierwszą myślą będzie „hmmm, może jutro, bo nie mam żadnego preparatu do masażu”… nic bardziej mylnego, do tego celu można wykorzystać każdy rodzaj oleju nierafinowanego, który mamy w kuchni lub po prostu dużą ilość kremu, który da poślizg albo oliwkę dla dzieci. Jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego  trzeba tylko chcieć!

Masaż Menard’a
https://www.menard-cosmetic.com/beautyinfo/index.html

Masaż Shiatsu

Masaż Tanaka

Dla tych, którzy nie chcą się sami masować w domu zdecydowanie najlepszym rowiązaniem będą bardzo regularne masaże profesjonalne. Serdecznie zapraszam, aby doświadczyć na własnej skórze kompleksowych rytuałów TERAMEDO, których głównym celem jest bardzo silne modelowanie i ujędrnianie twarzy, szyi i dekoltu.

Obrazek wyróżniający pochodzi ze strony http://www.poradnikzdrowie.pl

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))