Wyświetlenia 170

Ocena 0/5.0

Bellefontaine linia Cellstemine – komórkowa doskonałość

bellefontaine-logo28809_41406.jpg

Kosmetyki szwajcarskiej marki Bellefontaine za każdym razem zachwycają. Dopracowane, przemyślane, kompleksowe, luksusowe, efektywne, po prostu doskonałe. Co najważniejsze, zachwyt ten nie mija i po skończeniu jednego opakowania ma się ochotę na więcej!

W czym tkwi sekret?

W idealnych konsystencjach, komforcie, niezwykle przyjemnym zapachu, urokliwym kolorze, luksusowym opakowaniu, a przede wszystkim w efektywności.

20200528-125553-768x102445889_9262.jpg

Linia Cellstemine prezentuje idealną kombinację roślinnych komórek macierzystych, wyselekcjonowanych tak, aby działać jak najskuteczniej dla skóry. Jest idealnym wyborem dla osób poszukujących absolutnego luksusu i wygody. Większość produktów z tej linii może być stosowanych zarówno w pielęgnacji dziennej, jak i nocnej.

Roślinne komórki macierzyste – rzadkie, zgromadzone w „sercu” rośliny, demonstrują zaskakujące właściwości i są w stanie tchnąć potężny zastrzyk młodości i życia do komórek skóry.

Dlaczego badania naukowe Bellefontaine koncentrują się na komórkach macierzystych?

Ze względu na ukierunkowywanie komórek macierzystych skóry. Roślinne komórki macierzyste oddziałują na czynniki wewnętrzne, aby stworzyć korzystne środowisko dla regeneracji komórek skóry. Korzyści:

  • przyśpieszenie regeneracji komórek skóry
  • spotęgowanie rozwoju fibroblastów odpowiedzialnych za syntezę kolagenu i elastyny
  • ochrona komórek skóry

Komórki macierzyste drzewa arganowego

Drzewo arganowe jest jednym z najstarszych drzew na świecie. Rośnie w południowo-zachodnim Maroku, gdzie przystosowało się do suszy i ekstremalnych temperatur. Komórki macierzyste arganu mają korzystny wpływ na aktywność komórek macierzystych skóry właściwej.

Efekt: Gęstość i jędrność tkanek skóry właściwej poprawia się, co skutkuje redukcją głębokości zmarszczek.

Komórki macierzyste szarotki alpejskiej

Symbol Alp Szwajcarskich, szarotka, to prawdziwy koncentrat składników aktywnych o silnych właściwościach przeciwutleniających. Komórki macierzyste szarotki alpejskiej skutecznie przyczyniają się do ochrony kwasu hialuronowego oraz kolagenu przed uszkodzeniami na skutek agresywnych czynników środowiskowych.

Efekt: Skóra jest w pełni chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska.

W ramach linii Cellstemine mamy do wyboru poniższe produkty, które można nabyć w naszym sklepie Teramedo:

  1. Serum do pielęgnacji twarzy, które może być stosowane zarówno na dzień, jak i na noc – Cellstemine Intense Renewal Serumhttps://teramedo.pl/pl/shop/product/bellefontaine-cellstemine-intense-renewal-serum/
  2. Elixir naprawczy na noc – Cellstemine Night Renaissance Elixirhttps://teramedo.pl/pl/shop/product/bellefontaine-cellstemine-night-renaissance-elixir/
  3. Krem na twarz na dzień i na noc – Cellstemine 24H Repair Creamhttps://teramedo.pl/pl/shop/product/bellefontaine-cellstemine-24h-repair-cream/
  4. Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu na dzień i na noc – Cellstemine Eye Contour Perfection Creamhttps://teramedo.pl/pl/shop/product/bellefontaine-cellstemine-eye-contour-perfection-cream/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))