Wyświetlenia 255

Ocena 0/5.0

Bo kocham i szanuję siebie…

Zbliża się dzień, który kojarzy nam się z obdarowywaniem kochanej przez nas osoby. Nie każdy to święto celebruje, ale stanowi ono doskonały pretekst, aby poruszyć bardzo ważny temat.

W życiu każdego człowieka powinien przyjść taki czas, kiedy uświadamia sobie, że najważniejszą osobą w swoim życiu jesteśmy my sami. Wszystko zaczyna się w nas samych. Od tego jak traktujemy siebie zależą nasze relacje z innymi. Wiele osób ma już coraz większą świadomość tego, że jeśli same nie zadbają o siebie zarówno w wymiarze fizycznym, jak i emocjonalnym, nikt inny za nich tego nie zrobi. Jeżeli sami nie zdecydujemy o tym, aby zrobić coś dla siebie, samoistnie, magicznie się to raczej nie wydarzy. Trudno się zatem nie zgodzić z tym, że najlepszym prezentem jaki sobie można podarować to uwagę, dobre nawyki, zdrowe jedzonko, ruch, masaże oraz najwyższej jakości pielęgnację, bo przecież na to właśnie zasługujemy nie tylko od święta, ale każdego dnia, przez cały rok. Im lepiej sami się czujemy, tym lepsi stajemy się dla bliskich. Im więcej mamy zdrowia, siły, wigoru, dobrego samopoczucia i humoru, tym lepszym wsparciem i pomocą stajemy się dla innych. W życiu, jak w samolocie, powinna obowiązywać ta sama reguła, najpierw pomóż sobie, aby móc pomagać innym. Kobietom zazwyczaj przychodzi to najtrudniej, dlatego też im o tym należy regularniej przypominać.

Choć pielęgnacja i masaże mogą wydawać się mało znaczące, dzisiaj mam przyjemność podzielić się historiami innych i pozytywnymi zmianami, które zagościły w ich życiu.

Staram się zawsze pytać klientki o opinie i spostrzeżenia na temat masażu i zabiegów TERAMEDO. Dla osób, które po raz pierwszy mają tego doświadczyć jest to znakomite źródło informacji oraz przedsmak tego, co je czeka (https://teramedo.pl/pl/opinie-klientek/). Jest to dla mnie bardzo ważne, bo chcę wykonywać swoją pracę zawsze najlepiej jak potrafię. Chcę się nieustannie doskonalić i podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Opinia, która ostatnio do mnie dotarła jest szczególna, bo pochodzi od osoby bardzo doświadczonej i od lat pracującej w branży kosmetycznej. Jest to zawsze wyzwanie, bo to najbardziej wymagający klient. Trochę tak, jak bym poszła na masaż lub zabieg do samej siebie. Dzisiejsza historia to efekt ostatnich miesięcy…

Od 20 lat pracuję w branży kosmetycznej. Przez większość tych lat dużo podróżowałam w celu szkolenia różnych SPA w Polsce i za granicą. W związku z tym miałam wielką przyjemność poznać najlepszych specjalistów. Kiedy przypadkiem dowiedziałam się, że jedna z najbardziej cenionych przeze mnie ekspertek w dziedzinie masażu zmienia swoje plany na przyszłość i dysponuje czasem, postanowiłam ją zaprosić na masaż TERAMEDO, aby uzyskać jej opinię w celu samodoskonalenia. Nie skończyło się na jednym masażu, ponieważ filozofia i efekty TERAMEDO trafiły do serca i postanowiłyśmy iść o krok dalej.

Zainteresowanie TERAMEDO stale rośnie, zatem dołączyła do mnie osoba absolutnie wyjątkowa – Magda Majewska. Znamy się od dawna, jest wybitną specjalistką w branży kosmetycznej i wspaniałym człowiekiem. Zawsze chciałam z nią współpracować, bo ma olbrzymią wiedzę, umiejętności i doświadczenie. A mam świadomość, że tylko taka osoba jest w stanie technicznie poradzić sobie z masażem TERAMEDO. Tak jak w przypadku klientek, najpierw Magda musiała przekonać się na własnej skórze czym jest TERAMEDO, zanim zdecydowałyśmy się na współpracę. Później nastąpiło bardzo długie i wymagające szkolenie, aby przekazać Magdzie wszystkie niuanse dotyczące TERAMEDO. Co więcej, Magda współtworzyła ze mną projekt TERAMEDO MEN i jest jedyną osobą wykonującą specjalistyczne rytuały pielęgnacyjne dla mężczyzn.

https://teramedo.pl/pl/oferta/dla-mezczyzn/

O tym również będziemy pisały i publikowały więcej informacji.

Natomiast na początek historia Magdy i jej przemyśleń na temat TERAMEDO:

„Aby w pełni zrozumieć moją historię warto wiedzieć, że jestem osobą bardzo sceptyczną i niechętną do zmian oraz eksperymentowania. Mam 12 lat doświadczenia w branży kosmetycznej, zatem trudno mnie czymś naprawdę zadowolić lub zaskoczyć. Do tej pory jeszcze nikt nie zachwycił mnie tak, abym kontynuowała dany program pielęgnacji czy kurację. A pierwsza myśl, jaką chciałabym się podzielić to:

Po masażu TERAMEDO już nic nie jest takie samo i to w bardzo pozytywnym sensie.

I choć może to brzmieć nieprawdopodobnie tak właśnie jest.

Ja sama nie spodziewałam się skali efektów oraz zmian, które zagościły w moim życiu. Aby było jasno i przejrzyście podzielę je na kilka kategorii, bo wpływ ten jest niezwykle kompleksowy i rozległy. Jak do tej pory miałam 3 zabiegi w odstępach czasu około miesiąca. Co zauważam?

EFEKTY WIDOCZNE NA SKÓRZE:

 • Znacząca poprawa kolorytu;
 • Widoczna gołym okiem poprawa gęstości i jędrności skóry;
 • Młodzieńczy i promienny wygląd skóry (w szczególności tuż po masażu);
 • Wyrównanie struktury skóry;
 • Wygładzenie nierówności;
 • Eliminacja miejsc łuszczących się i niekomfortowych;
 • Zniwelowanie podrażnień i tendencji do zaczerwieniania.

EFEKTY ODCZUWALNE W GŁĘBSZYCH TKANKACH:

 • Uniesienie powieki górnej, zmniejszenie tendencji do jej opadania;
 • Zniwelowanie tzw. „chomiczków”;
 • Wymodelowanie owalu twarzy;
 • Uwypuklenie i podkreślenie kości policzkowych;
 • Wyszczuplenie dolnej części twarzy;
 • Wymodelowanie podbródka;
 • Pozbycie się „lwiej zmarszczki”;
 • Wygładzenie linii na czole.

EFEKTY ZMIANY STYLU ŻYCIA:

 • Zwiększenie regularności posiłków;
 • Zwiększenie ilości wypijanej w ciągu dnia wody;
 • Zadbanie o zdrowie fizyczne (wreszcie rozpoczęcie pracy z fizjoterapeutą, które zawsze schodziło na dalszy plan, bo inne sprawy były ważniejsze);
 • Codzienne ćwiczenia;
 • Codzienny automasaż.

OGÓLNE SPOSTRZEŻENIA:

 • Wszystkie efekty, które uzyskuję są nie tylko widoczne natychmiast, ale utrzymują się;
 • Żaden z uzyskanych efektów nie znika, a raczej wzmaga się wraz z regularnością stosowania, co jeszcze bardziej motywuje mnie do działania oraz wdrażania kolejnych postanowień i kroków;
 • Dostrzegam długofalowe korzyści ze zmiany sposobu patrzenia i postępowania z moim zdrowiem i dbaniem o siebie;
 • Całkowicie zrezygnowałam z rozważania jakichkolwiek bardziej ingerencyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii;
 • Zdecydowanie lepiej się czuję;
 • Bóle głowy zostały całkowicie wyeliminowane;
 • Poprawiła się jakość mojego snu;
 • Uległ poprawie i zdecydowanej regulacji mój metabolizm;
 • Moja waga samoistnie spadła bez żadnych specjalnych diet i głodówek;
 • Zdecydowanie zanikła tendencja do „napadów słodyczowych”, podjadania i wieczornego jedzenia;
 • Wypracowałam sobie sposób na „silną wolę” i realizację postanowień;
 • Nie szukam już wymówek przed wprowadzaniem kolejnych zmian, jestem wręcz do nich zmotywowana, bo widzę efekty.

Co było dla mnie w tych wszystkich zmianach najłatwiejsze?

Wprowadzenie codziennego automasażu, bo nie wymaga zbyt dużo czasu ani poświęcenia. Efekty pojawiają się natychmiastowo, więc motywacja do regularności bez wątpienia jest.

Nieco trudniej było zwiększyć ilość wypijanej wody, ale organizm bardzo szybko się przestawił i teraz już sam się domaga więcej.

Stale wdrażam kolejne kroki w ramach zmian nawyków żywieniowych systemem małych kroczków oraz próbuję przemycać choć ich część dla mojej rodziny, bo chcę o nich zadbać najlepiej jak potrafię.

Stopniowo zaczynam się oczyszczać z toksyn, które zgromadziły się przez całe życie w moim ciele.

Poza regularną fizjoterapią nie zapominam o ćwiczeniach w domu, które są naturalną kontynuacją pracy wykonanej w gabinecie. Aby móc pomagać innym, trzeba zadbać o siebie, żeby mieć zdrowie, siłę i energię.

Przy tym wszystkim należy pamiętać, że twarzy nie da się odłączyć od reszty ciała, dlatego dbając o cały organizm efekty osiągam kompleksowo, zdecydowanie szybciej i na dłużej.

A chyba najważniejszym jest lepsze rozumienie tego, jak działa i reaguje mój organizm, co mu służy, a co nie. Większa uważność i dbałość o siebie.

Jeżeli chcesz obdarować samą/samego siebie rytuałem TERAMEDO, tak jak ja to zrobiłam, lub chcesz obdarować bliską Ci osobę, serdecznie zapraszam do odwiedzenia sklepu internetowego https://teramedo.pl/ gdzie można zakupić masaż w formie vouchera, który możemy dowolnie spersonalizować i wysłać w wersji papierowej lub elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres:

20210209-215744-0000-300x30083034_26606.png

Poniżej dołączam przemyślenia i opinie innych Pań, aby jeszcze bardziej podkreślić i utwierdzić Was w wyjątkowości TERAMEDO. Każda opinia jest niby inna, bo zwracająca uwagę na inne aspekty, a jednak mają ze sobą wiele wspólnego i z moją też … także serdecznie zapraszam, aby przekonać się na własnej skórze, pozdrawiam

Magdalena Majewska

„Teramedo to znacznie więcej niż masaż, a przynosząca spektakularne efekty uczta dla duszy i ciała. Teramedo to uzależniająca magia, gdzie czarodziejskie dłonie Pani Magdy cofają czas o wiele lat.”

„TERAMEDO dla mnie to cudowna podróż w głąb  swego ciała, jest to przemiana fizyczna, którą widać zaraz po zabiegu, a efektem jest odmłodzenie nawet o kilka lat. Zostaje przywrócona harmonia całego ciała. Teramedo to piękno samo w sobie, które daje mi naturalny zdrowy wygląd oraz długotrwałą młodość.”

„Hmm długo by mówić i opowiadać… perełka majster sztyk… masaż nad masaże… coś czego nie doświadczysz nigdzie i z nikim… masaż, po którym każdy chirurg jest Ci obcy… kosmetyki Menard, które pokocha Twoja skóra i Ty całą swoją duszą i sercem… miłość na zawsze…”

„Luksus. Profesjonalizm. Skuteczność. Relaks. Po każdym masażu w moich komórkach zapisuje się długotrwała pamięć przyjemności i cudownych zapachów. Kiedy pomyślę masaż twarzy, to widzę Teramedo i długo długo nic… Moja twarz przyjęła to za wyznacznik skuteczności pielęgnacji i luksusu. Polecam każdemu doświadczyć chociaż raz masażu, jaki oferuje Teramedo i poczuć stanowczy dotyk Pani Magdy, która bardzo świadomie celuje w każdy milimetr naszej twarzy. Do tego w gabinecie zawsze cudownie pachnie.”

„Masaże wykonywane przez panią Magdę, to zjawisko niespotykane, szczególnie w tej części świata! Nie ma porównania z czymkolwiek, czego można doświadczyć w innym miejscu. Od kiedy trafiłam do gabinetu pani Magdy ok. 8 lat temu, zjawiam się tam regularnie, aby doświadczyć niebywałego relaksu. Nie chodzi tu jedynie o najwyższej klasy kosmetyki, ale o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie. Za każdym razem pani Magda ocenia aktualny stan skóry. Następnie dobiera program, który z ogromnym sukcesem realizujemy. Przypomina o ważnych rzeczach, które często nam umykają, podkreśla jak duży wpływ na nasz wygląd ma nasz sposób życia, pielęgnacja, odżywianie oraz podejście do świata. Efektem masażu jest absolutne wyciszenie oraz promienna ‚żywa’, odmłodzona twarz bez śladu zmęczenia. Zmiana zawsze jest spektakularna, trudna do opisania.”

„Cudowna Pani Magda i cudownie magiczny masaż twarzy. Już po pierwszym zabiegu mogę przyznać się, ze zostanę masażoholiczką  skazaną na ręce Pani Magdy. Zastanawiam się czy pisać o wszystkich zaletach w obawie, ze kobiety tak bardzo zainspirowane, spowodują iż nie będzie wolnych terminów!! I co wtedy… Zachęcona przez znajomą nie zastanawiałam się zbyt długo i zapisałam się na „magiczny masaż”. Jestem po 40-setce i oczywiście staram się dbać najlepiej jak potrafię o twarz, korzystając tez czasami z zabiegów medycyny estetycznej. Jednak to co zrobiły ręce Pani Magdy przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Moja twarz wyglądała jak 10 lat temu (albo i jeszcze więcej), oczywiście po 9 godzinnym głębokim śnie! I to nie sen o czym piszę tylko opinia moich koleżanek, które zobaczyły mnie na ślubie Naszej wspólnej znajomej, i jakby z nutą zazdrości jedna z Nich skomentowała przyglądając się mi bacznie: „Ty to chyba pijesz krew wampira”…. oczywiście i to regularnie….. Dziękuje serdecznie Pani Magdo!”

„Na zabiegi u pani Magdaleny pokonuję 400 km. Żartuję często, że jestem uzależniona od Jej dłoni i cudownego masażu, po którym czuję się zrelaksowana i odprężona a moja twarz jest cudownie nawilżona, wymodelowana i jędrna. Pani Magdalena poza tym, że jest profesjonalistką w dziedzinie kosmetologii jest wspaniałą osobą, która chętnie dzieli się swoją obszerną wiedzą na tematy holistycznego podejścia do zdrowia i życia.”

„Po masażach u Pani Magdy nie wyobrażam sobie by ktoś inny zajmował się moją twarzą. Niesamowite doznanie – jest bardzo intensywny, ale w tym pozytywnym sensie. Skóra jest elastyczna, nawilżona, a dodatkowe korzyści to rozluźnienie napiętych mięśni twarzy i udrożnienie przepływów wewnątrz organizmu. Pani Magda posiada tak bardzo szeroką wiedzę tak na temat pielęgnacji twarzy jak i zdrowego trybu życia. Pod wpływem rozmów z Panią Magdą wprowadziłam parę korzystnych zmian w swoim życiu.Gorąco polecam! Ten masaż działa nie tylko na twarz.”

„Masaż twarzy u Pani Magdy to niewyobrażalne doznanie. Nie potrafię nawet porównać tego zabiegu z innymi, z których korzystałam wcześniej. To jet 1,5 godziny w innym świecie, z którego niechętnie wraca się do codzienności. No i przede wszystkim po kilku zabiegach widać efekty- zmienia się owal twarzy, poprawia gęstość skóry a samopoczucie szybuje w górę. Już po tym, jak zaczęłam korzystać z wiedzy i umiejętności Pani Magdy zdarzyło mi się być na masażu w innym miejscu i wyszłam ogromnie rozczarowana, bo wydał mi się tak ogromnie powierzchowny i w żaden sposób nie dający się porównać z tym czego doświadczam u Pani Magdy. Trzeba spróbować, bo opisać trudno. Polecam!!!”

„Nie jest łatwo opisać wspaniałe efekty tego masażu słowami. Bez wątpliwości i z czystym sumieniem gorąco polecam to doznanie każdemu. Rezultaty czuć od razu: gładka, odżywiona i zrelaksowana skóra to tylko jeden z efektów. Poza widoczną i odczuwalną poprawą wyglądu skóry bezcennym skutkiem ubocznym jest poczucie odprężenia i zrelaksowania. Polecam przede wszystkim osobom zabieganym i zapracowanym, ponieważ poza zapewnieniem świetnego wyglądu zyskuje się spokój, relaks i nieocenione rady urodowe Pani Magdy. W moim przypadku każda z tych rad sprawdziła się w 100% i była idealnie dopasowana do mnie i do moich potrzeb.”

„Teramedo ABSOLUTNIE TAK ! Już po pierwszym masażu widać niesamowitą różnicę w wyglądzie skóry, wygładzeniu zmarszczek wokół oczu i poprawieniu owalu twarzy. Do tego dobrane odpowiednio kosmetyki wykorzystywane do peelingu, masażu i nawilżenia powodują, że efekt tego masażu jest naprawdę spektakularny. Świetne kosmetyki i niesamowite dłonie pani Magdy Daniluk działają cuda. Podczas masażu totalny relaks. Polecam masaż wszystkim paniom, które cenią sobie piękny wygląd bez interwencji skalpela:)”

„TERAMEDO dla mnie – jestem bardzo zadowolona! Czuję się młodo i pięknie! Już po pierwszym zabiegu są widoczne zmiany: spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, twarz wygląda młodziej, promienniej. W dotyku skóra jest bardzo gładka. Po zabiegu czuję się bardziej zrelaksowana, dzięki widocznym zmianom też zadowolona. Ważne są też reakcje ludzi wokół. Moja wieloletnia, serdeczna koleżanka już po pierwszym spotkaniu z Panią Magdą zapytała: – „robiłaś operację plastyczną…?” Trudno było jej uwierzyć, że to jedynie efekt pierwszego zabiegu kosmetycznego. Mój mąż jest największym fanem Pani Magdy. Widząc duże zmiany, pyta – „kiedy znowu idziesz do Pani Magdy?” „Czy masz już zapisaną wizytę?” Pani Magdy zabiegi, głęboki masaż, dobre kosmetyki dają tak spektakularne zmiany, że jako fotograf dostaję komplementy podczas pracy od dermatologów, kosmetyczek i ludzi na co dzień dbających o piękno kobiet.”

„Pani Magdo, po pierwszym masażu twarz wygląda jakby permanentnie była modelowana przez superinteligentne mrówki! Lifting, odmłodzenie z zachowaniem indywidualizmu i dobrego smaku, bez opuchnięć i obrzmień. Niezmiernie cieszę się na kolejne nasze spotkanie! Bardzo dziękuję i gorąco pozdrawiam.”

„Pani Magdo, pracuję w branży kosmetycznej już ponad 17 lat, ale dopiero teraz wiem, co to znaczy prawdziwy odmładzający, liftingujący masaż twarzy. Pani wiedza o kosmetykach, ogromne długoletnie doświadczenie, dopasowanie odpowiednich produktów w danym momencie, idealne wyczucie potrzeb mojej dojrzałej skóry i te cudowne dłonie, które przez 2 godziny masażu dokonują „operacji plastycznej”, wszystko to daje efekt Wiecznie Młodej Skóry. Dodatkowo Pani wskazówki podczas zabiegu dotyczące zdrowego odżywiania, oczyszczania organizmu – to prawdziwe odmładzanie – Cofnięcie Zegara Biologicznego. Widzę i czuję, że z każdym miesiącem wyglądam młodziej. Z całego serca i z przekonaniem zachęcam drogie Panie do korzystania z tych niesamowitych masaży. To trzeba przeżyć, aby poczuć i zobaczyć efekty. Bardzo dziękuję Pani Magdo.”

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))