Wyświetlenia 181

Ocena 0/5.0

Czy skuteczna pielęgnacja musi być skomplikowana?

NIE

Dla osób, które preferują minimalistyczną pielęgnację mam doskonałe rozwiązanie. 

20200618-132557-1-768x102412514_98755.jpg

Codziennie rano i wieczorem po umyciu skóry zrób masaż stymulujący, a następnie nałóż 2-4 krople aktywatora komórkowego Bioeffect EGF serum.

Taki program pielęgnacyjny z jednej strony zapewnia maksymalne wykorzystanie wewnętrznego odżywiania skóry dzięki poprawie ukrwienia i dopełnienia tkanek. Z drugiej strony zapewnia skórze wszystkie niezbędne proteiny, ponieważ EGF sprawi, iż nasza skóra zacznie w 100% wykorzystywać swój naturalny potencjał do produkcji wszystkich komponentów i regeneracji. 

Pamiętajmy przy okazji, że przed masażem należy dokładnie dwuetapowo oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Po umyciu i osuszeniu skóry niczego na nią nie nakładaj. Od razu przejdź do masażu. Po jego zakończeniu nałóż serum na okolicę oka, twarz, szyję oraz dekolt. 

AUTOMASAŻ STYMULUJĄCY

Wszystko, co należy o nim wiedzieć…

W moim przekonaniu taki rodzaj automasażu powinien być wykonywany przede wszystkim  wieczorem. 

Głównym jego zadaniem jest pobudzenie krążenia, które wygeneruje nam głębokie, wewnętrzne odżywianie i regenerację skóry. 

Chodzi nam o zwiększenie ukrwienia po to, aby krew dochodząc do powierzchni, mogła odżywić, dotlenić, oczyścić wszystkie jej warstwy. 

Pamiętajmy, że poza skórą z takiego odżywiania korzystają również nasze mięśnie, tkanka tłuszczowa i kości. 

Poprawa ukrwienia i przepływu krwi to klucz do doskonałego funkcjonowania wszystkich tkanek. 

Niezależnie od tego, które narzędzie wybierzemy, sposób jego użycia jest podobny, poruszamy się w płaszczyźnie pionowej i poziomej tak, aby pokryć całą powierzchnię twarzy, szyi i dekoltu. Te strefy, które są dla nas bardziej problematyczne, będą wymagały większej ilości powtórzeń. Ja standardowo wykonuję 10 powtórzeń w każdej linii. Te partie, które są dla mnie newralgiczne robię powdójnie lub potrójnie (tu już wedle uznania i potrzeby). 

Normalnym jest, że podczas takiego masażu może wystąpić uczucie ciepła, mrowienia, zaróżowienie, a nawet zaczerwienienie skóry. O to właśnie chodzi – o poprawę ukrwienia. 

Do tego rodzaju masażu nie używamy żadnego kosmetyku! Nie chcemy, aby masażer nam się ślizgał po skórze, bo wtedy jest to drapanie, a nie masaż!

Poniżej mamy różne narzędzia służące właśnie do wykonania masażu stymulującego. Od prawej strony mamy te, od których można zaczynać swoją przygodę z automasażem, ponieważ są zdecydowanie delikatniejsze. Stopniowo przemieszczając się w lewo, mamy do czynienia z coraz większą intensywnością oddziaływania. Zatem każdy może dopasować sobie poziom intensywności do swoich indywidualnych preferencji i poziomu zaawansowania. Każdy z nas ma inną wrażliwość i próg bólu, zatem takie dopasowanie pozwala nam na wprowadzenie zbawiennego automasażu w domu, z użyciem optymalnego dla nas narzędzia.

Trudny wybór? Serdecznie zapraszamy do kontaktu, wówczas pomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów. Zapraszamy również do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć te produkty:
https://teramedo.pl/pl/shop/product/masazer-wieloiglowy-do-twarzy/
https://teramedo.pl/pl/shop/product/masazer-wieloiglowy-do-ciala/
https://teramedo.pl/pl/shop/product/masazer-miedziany/
https://teramedo.pl/pl/shop/product/jezyk/

20200425-133017-1024x76884894_9308.jpg

BIOEFFECT EGF SERUM

bioeffect-egf-serum13433_61371.jpg

To preparat aktywujący komórki skóry do odnowy i regeneracji, przeciwdziałający widocznym oznakom starzenia się skóry i przywracający jej naturalny blask i młody wygląd. 

BIOEFFECT EGF SERUM jest efektem dekady badań zespołu najlepszych biochemików z Islandii, dzięki którym powstał przełomowy preparat przeciwstarzeniowy, gwarantujący doskonałe i błyskawicznie widoczne efekty. Produkt wykorzystuje sprawdzoną siłę kompleksu EGF, szybko i wyraźnie ożywiając i odmładzając skórę, przywracając jej naturalny koloryt, zdrowy blask i redukując oznaki starzenia.

Jak działa?

Naturalnie występująca w skórze proteina EGF pełni w odniesieniu do komórek skóry funkcję posłańca, aktywując je do produkcji kolagenu i elastyny, a co za tym idzie, do uruchomienia procesu naprawy skóry. 

BIOEFFECT EGF SERUM wzmacnia działanie aktywatorów komórkowych naturalnie występujących w skórze, dodatkowo stymulując skórę do odnowy i odbudowy. W praktyce oznacza to, że jest to składnik aktywujący naturalne procesy odnowy, naprawy i produkcji wszystkich kluczowych substancji niezbędnych skórze do prawidłowego funkcjonowania. Oznacza to również, iż jest to pielęgnacja mająca na celu wykorzystanie w 100% naturalnego potencjału do autonaprawy naszej skóry.

Jakie daje efekty?

Znacząco ulegają poprawie wszystkie parametry skóry!

 • Skóra zyskuje naturalny blask i młody wygląd
 • Zmniejsza się widoczność drobnych linii i zmarszczek
 • Uszkodzenia i przebarwienia wywołane np. przez słońce są wyraźnie zredukowane
 • Skóra jest ujędrniona i głęboko nawilżona

BIOEFFECT EGF SERUM to produkt dla nawet najbardziej wymagających i restrykcyjnych klientów:

 • Hypoalergiczny
 • Beztłuszczowy
 • Bezzapachowy
 • Pozbawiony konserwantów
 • Pozbawiony substancji nadających kolor
 • Wegański
 • Testowany dermatologicznie

Do stosowania rano i/lub wieczorem na twarz, skórę wokół oczu, na powieki górne, szyję, dekolt. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-egf-serum/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))