Wyświetlenia 172

Ocena 0/5.0

DECODO – zdekodowane sekrety aromaterapii dla Nas

Zapach może być nie tylko przyjemny, ale również leczniczy. Natura ma niezwykłą siłę i przekonujemy się o tym każdego dnia. Wystarczy pójść na spacer do lasu i powdychać trochę powietrza, które naturalnie jest wypełnione olejkami dzięki roślinom, aby natychmiast poczuć się lepiej. Każdy z olejków ma inne właściwości i postaram się w kolejnych artykułach przybliżyć ich cechy. Nie należy jednak traktować aromaterapii bardzo restrykcyjnie, ponieważ nasze ciało jest niezwykle mądre i jeśli jakiś zapach nas przyciąga i się nam najzwyczajniej w świecie podoba, to jest w nim coś, czego nam potrzeba. Warto zatem kierować się w pierwszej kolejności swoją intuicją i preferencją, a garść wiedzy niech stanowi idealne uzupełnienie inteligencji naszego ciała.

Misją DECODO jest odkrywanie wiedzy,  aby aromaterapia była bezpieczna i zrozumiała, aby zachwycała i aby istotnie poprawiała jakość życia.

Wysiłek, aby „zdekodować” aromaterapię i stworzyć wysokiej jakości linię produktów, wsparty jest przez światowej sławy ekspertów aromaterapii oraz Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne (PTA), którego Decodo ma zaszczyt być członkiem.

Pasja, ciakawość i chęć wprowadzania nowej jakości w życie. Wiele dni w podróży, w poszukiwaniu odpowiednich surowców, dostawców którzy zapewnią właściwą jakość, godziny spędzone w laboratoriach, na testach produktowych, na spotkaniach i tworzeniu filozofii produktowej DECODO. Doświadczenie zawodowe oraz wiele godzin rozmów z ekspertami (m.in. z PTA)  przyczyniło się do stworzenia doskonałej jakości linii, która już w okresie wstępnych testów wywołała zachwyt.

Historii o tym jak doskonałej jakości produkty i zdekodowana wiedza o sile natury zawartejw małej kropelce, może zmieniać jakość naszego życia! Bo DECODO to „de concordia domi” czyli kropelka, odrobina harmonii.

Decodo zaprasza do jej odkrywania krok po kroku, albo raczej … kropelka po kropelce.

Serdecznie zapaszam do zapoznania się z ofertą olejków DECODO w sklepie TERAMEDO - https://teramedo.pl/pl/shop/search/1/?search=decodo&filter=1

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))