Wyświetlenia 185

Ocena 0/5.0

GĄBKA KONJAC

Dziś kilka słów o niepozornej, ale bardzo wyjątkowej gąbce. Jak wiecie polecamy Wam jedynie sprawdzone przez nas oraz skuteczne i najwyższej jakości „perełki”, które mogą nie tylko ułatwić codzienną pielęgnację, ale również ją zdecydowanie wzmocnić. Bo każda z Was zasługuje na wszystko co najlepsze!

I tak też jest w przypadku gąbki Konjac. Dokładnie jest to Amorphophallus konjac– bylina pochodząca z Azji. Zawiera wiele naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów.  Ja osobiście jestem zachwycona tym produktem! Po pierwsze dlatego, że jest w 100% naturalny i czysty, a po drugie niezwykle skuteczny, a zarazem delikatny – taki w sam raz dla skóry.

dsc05940-1024x102497175_77248.jpg


Idealnie oczyszcza, wygładza i przygotowuje skórę do optymalnego wchłaniania. Korzystając z gąbki Konjac podczas porannej czy też wieczornej rutyny pielęgnacyjnej, zwielokrotniamy działanie kosmetyków nakładanych po jej użyciu.

Dla mnie bardzo istotnym faktem jest i muszę to podkreślić, że gąbki Konjac są najbardziej delikatnym i skutecznym produktem do oczyszczania skóry. Aby potwierdzić tę tezę w Japonii zostały przeprowadzone badania, które wykazały, iż gąbki Konjac głęboko oczyszczają bez uszkodzenia skóry i czynią to bardziej efektywnie niż normalne myjki, a nawet gąbki morskie. I to zdecydowanie się sprawdza, absolutnie nie ma żadnego podrażnienia po jej użyciu. Większość dostępnych na rynku tego typu akcesoriów niestety narusza warstwę naskórka, przez co zaburza się cały rytm regeneracji skóry, natomiast nie dzieje się tak w tym przypadku, dlatego ten produkt skradł moje serce.

Dodam również, że na rynku dostępnych jest wiele alternatywnych produktów, lecz tak jak wspomniałam wcześniej, tylko gąbki Konjac są 100% czyste i nie zawierają żadnych mikroorganizmów, co jest kluczową kwestią w oczyszczaniu i pielęgnacji twarzy.

Gąbka Konjac sprawdza się przy każdej cerze, w tym problematycznej, ze skłonnościami do podrażnień, wyprysków i zaskórników. Jest wolna od zanieczyszczeń i potencjalnie szkodliwych dla skóry bakterii. Jest idealna dla dzieci już od pierwszych dni życia. To fakty odróżniające Konjac Company od innych firm oferujących podobne produkty na rynku.

Rekomendowany sposób użycia:

Idealnym duetem dla gąbki Konjac są pianki Menard. Wystarczy zaaplikować bardzo niewielką ilość pianki na zmoczoną gąbkę Konjac i myć nią skórę kolistymi ruchami. Zwiększa to skuteczność oczyszczania, a zarazem zmniejsza zużycie pianki, ponieważ gąbka powoduje jej mocniejsze spienianie.

Wszystkie rekomendowane przeze mnie produkty dostępne są w sklepie internetowym Teramedo, serdecznie zapraszam https://teramedo.pl/pl/shop/mycie-twarzy/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))