Wyświetlenia 255

Ocena 0/5.0

Jakie są najnowsze opinie o masażu i zabiegach TERAMEDO?

Serdecznie zapraszam, aby przekonać się na własnej skórze oraz dołączyć swoje przemyślenia i odczucia na temat TERAMEDO.

Pięknie dziękuję wszystkim Paniom za poświęcony czas na napisanie komentarzy!!!

 

„Pani Magdo, pracuję w branży kosmetycznej już ponad 17 lat, ale dopiero teraz wiem, co to znaczy prawdziwy odmładzający, liftingujący masaż twarzy. Pani wiedza o kosmetykach, ogromne długoletnie doświadczenie, dopasowanie odpowiednich produktów w danym momencie, idealne wyczucie potrzeb mojej dojrzałej skóry i te cudowne dłonie, które przez 2 godziny masażu dokonują „operacji plastycznej”, wszystko to daje efekt Wiecznie Młodej Skóry. Dodatkowo Pani wskazówki podczas zabiegu dotyczące zdrowego odżywiania, oczyszczania organizmu – to prawdziwe odmładzanie – Cofnięcie Zegara Biologicznego. Widzę i czuję, że z każdym miesiącem wyglądam młodziej. Z całego serca i z przekonaniem zachęcam drogie Panie do korzystania z tych niesamowitych masaży. To trzeba przeżyć, aby poczuć i zobaczyć efekty. Bardzo dziękuję Pani Magdo.”

„Z całego serca polecam masaż u Pani Madzi. Jest to Wspaniała Kobieta, która nie tylko wykonała masaż na najwyższym światowym poziomie ale również udzieliła mi ważnych porad na temat żywienia i pielęgnacji. Podczas zabiegu doświadczyłam wiele cudownych emocji i relaksu. Było to coś niesamowitego i na pewno nie skończy się to na jednej wizycie wpisuje masaż u Pani Madzi w kalendarz na stałe.”

„Masaże wykonywane przez panią Magdę, to zjawisko niespotykane, szczególnie w tej części świata! Nie ma porównania z czymkolwiek, czego można doświadczyć w innym miejscu. Od kiedy trafiłam do gabinetu pani Magdy ok. 8 lat temu, zjawiam się tam regularnie, aby doświadczyć niebywałego relaksu. Nie chodzi tu jedynie o najwyższej klasy kosmetyki, ale o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie. Za każdym razem pani Magda ocenia aktualny stan skóry. Następnie dobiera program, który z ogromnym sukcesem realizujemy. Przypomina o ważnych rzeczach, które często nam umykają, podkreśla jak duży wpływ na nasz wygląd ma nasz sposób życia, pielęgnacja, odżywianie oraz podejście do świata. Efektem masażu jest absolutne wyciszenie oraz promienna ‚żywa’, odmłodzona twarz bez śladu zmęczenia. Zmiana zawsze jest spektakularna, trudna do opisania.”

„Witam serdecznie, ja tylko mogę się dołączyć do wszystkich opinii na temat masażu. Jestem kosmetyczka z zawodu. Efekty są widoczne po pierwszym zabiegu. Wszystkim polecam . Twój masaż czyni cuda. Na zewnątrz i wewnątrz.”

„Cudowna Pani Magda i cudownie magiczny masaż twarzy. Już po pierwszym zabiegu mogę przyznać się, ze zostanę masażoholiczką  skazaną na ręce Pani Magdy. Zastanawiam się czy pisać o wszystkich zaletach w obawie, ze kobiety tak bardzo zainspirowane, spowodują iż nie będzie wolnych terminów!! I co wtedy… Zachęcona przez znajomą nie zastanawiałam się zbyt długo i zapisałam się na „magiczny masaż”. Jestem po 40-setce i oczywiście staram się dbać najlepiej jak potrafię o twarz, korzystając tez czasami z zabiegów medycyny estetycznej. Jednak to co zrobiły ręce Pani Magdy przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Moja twarz wyglądała jak 10 lat temu (albo i jeszcze więcej), oczywiście po 9 godzinnym głębokim śnie! I to nie sen o czym piszę tylko opinia moich koleżanek, które zobaczyły mnie na ślubie Naszej wspólnej znajomej, i jakby z nutą zazdrości jedna z Nich skomentowała przyglądając się mi bacznie: „Ty to chyba pijesz krew wampira”…. oczywiście i to regularnie….. Dziękuje serdecznie Pani Magdo!”

„Na zabiegi u pani Magdaleny pokonuję 400 km. Żartuję często, że jestem uzależniona od Jej dłoni i cudownego masażu, po którym czuję się zrelaksowana i odprężona a moja twarz jest cudownie nawilżona, wymodelowana i jędrna. Pani Magdalena poza tym, że jest profesjonalistką w dziedzinie kosmetologii jest wspaniałą osobą, która chętnie dzieli się swoją obszerną wiedzą na tematy holistycznego podejścia do zdrowia i życia.”

„Po masażach u Pani Magdy nie wyobrażam sobie by ktoś inny zajmował się moją twarzą. Niesamowite doznanie – jest bardzo intensywny, ale w tym pozytywnym sensie. Skóra jest elastyczna, nawilżona, a dodatkowe korzyści to rozluźnienie napiętych mięśni twarzy i udrożnienie przepływów wewnątrz organizmu. Pani Magda posiada tak bardzo szeroką wiedzę tak na temat pielęgnacji twarzy jak i zdrowego trybu życia. Pod wpływem rozmów z Panią Magdą wprowadziłam parę korzystnych zmian w swoim życiu.
Gorąco polecam! Ten masaż działa nie tylko na twarz.”

„Masaż twarzy u Pani Magdy to niewyobrażalne doznanie. Nie potrafię nawet porównać tego zabiegu z innymi, z których korzystałam wcześniej. To jet 1,5 godziny w innym świecie, z którego niechętnie wraca się do codzienności. No i przede wszystkim po kilku zabiegach widać efekty- zmienia się owal twarzy, poprawia gęstość skóry a samopoczucie szybuje w górę. Już po tym, jak zaczęłam korzystać z wiedzy i umiejętności Pani Magdy zdarzyło mi się być na masażu w innym miejscu i wyszłam ogromnie rozczarowana, bo wydał mi się tak ogromnie powierzchowny i w żaden sposób nie dający się porównać z tym czego doświadczam u Pani Magdy. Trzeba spróbować, bo opisać trudno. Polecam!!!”

„Nie jest łatwo opisać wspaniałe efekty tego masażu słowami. Bez wątpliwości i z czystym sumieniem gorąco polecam to doznanie każdemu. Rezultaty czuć od razu: gładka, odżywiona i zrelaksowana skóra to tylko jeden z efektów. Poza widoczną i odczuwalną poprawą wyglądu skóry bezcennym skutkiem ubocznym jest poczucie odprężenia i zrelaksowania. Polecam przede wszystkim osobom zabieganym i zapracowanym, ponieważ poza zapewnieniem świetnego wyglądu zyskuje się spokój, relaks i nieocenione rady urodowe Pani Magdy. W moim przypadku każda z tych rad sprawdziła się w 100% i była idealnie dopasowana do mnie i do moich potrzeb.”

„Teramedo ABSOLUTNIE TAK ! Już po pierwszym masażu widać niesamowitą różnicę w wyglądzie skóry, wygładzeniu zmarszczek wokół oczu i poprawieniu owalu twarzy. Do tego dobrane odpowiednio kosmetyki wykorzystywane do peelingu, masażu i nawilżenia powodują, że efekt tego masażu jest naprawdę spektakularny. Świetne kosmetyki i niesamowite dłonie pani Magdy Daniluk działają cuda. Podczas masażu totalny relaks. Polecam masaż wszystkim paniom, które cenią sobie piękny wygląd bez interwencji skalpela:)”

„TERAMEDO dla mnie – jestem bardzo zadowolona! Czuję się młodo i pięknie! Już po pierwszym zabiegu są widoczne zmiany: spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, twarz wygląda młodziej, promienniej. W dotyku skóra jest bardzo gładka. Po zabiegu czuję się bardziej zrelaksowana, dzięki widocznym zmianom też zadowolona. Ważne są też reakcje ludzi wokół. Moja wieloletnia, serdeczna koleżanka już po pierwszym spotkaniu z Panią Magdą zapytała: – „robiłaś operację plastyczną…?” Trudno było jej uwierzyć, że to jedynie efekt pierwszego zabiegu kosmetycznego. Mój mąż jest największym fanem Pani Magdy. Widząc duże zmiany, pyta – „kiedy znowu idziesz do Pani Magdy?” „Czy masz już zapisaną wizytę?” Pani Magdy zabiegi, głęboki masaż, dobre kosmetyki dają tak spektakularne zmiany, że jako fotograf dostaję komplementy podczas pracy od dermatologów, kosmetyczek i ludzi na co dzień dbających o piękno kobiet.”

„„Pani Magdo, po pierwszym masażu twarz wygląda jakby permanentnie była modelowana przez superinteligentne mrówki! Lifting, odmłodzenie z zachowaniem indywidualizmu i dobrego smaku, bez opuchnięć i obrzmień. Niezmiernie cieszę się na kolejne nasze spotkanie! Bardzo dziękuję i gorąco pozdrawiam.”

 

Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.koinonia.org.pl

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))