Wyświetlenia 172

Ocena 0/5.0

Jakie są opinie na temat masażu i zabiegów TERAMEDO?

Myślę, że osoby, które doświadczyły na własnej skórze masażu i zabiegów TERAMEDO w najlepszy możliwy sposób będą w stanie coś na ten temat powiedzieć. Pozwolę sobie zatem uprzejmie poprosić o napisanie mi, jakie jest TERAMEDO dla nich, co o nim myślą, jak się czują i wyglądają po, etc., abym mogła się tym podzielić z innymi, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować na własnej skórze.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za chęć i poświęcony czas na napisanie komentarza!

Te Panie, które będą miały czas i ochotę, uprzejmie proszę o wpisanie komentarza poniżej lub wysłanie mi email’a na temat TERAMEDO na adres: md@teramedo.pl. Z mojej strony dołożę wszelkich starań, aby na bieżąco opinie uzupełniać i aktualizować

Serdecznie pozdrawiam

Magdalena Daniluk

KOMENTARZE:

„Ten masaż jest jak wakacje. Przykro jest tylko, że w jakimś momencie się kończy.”

„Co można o nim powiedzieć? krótko, jest fantastyczny. Migreny, na które żadne leki nie działały zniknęły bez śladu. Ciągle jestem pytana, czy zrobiłam lifting albo botoks.”

„Ostatnio zostałam zapytana po masażu, co zrobiłam ze swoją twarzą. Więc powiedziałam zgodnie z prawdą, że byłam na masażu. W odpowiedzi zobaczyłam minę typu „jasne” z komentarzem, po samym masażu to się tak nie wygląda.”

„Jeśli chcesz zobaczyć swoją skore o 10 lat młodsza i poczuć się magicznie dzięki dłoniom pani Magdaleny to masaż Teramedo jest dla Ciebie! Ten intensywny masaż działa cuda!!!”

„Korzystam z zabiegów kosmetycznych, a w szczególności masażu wykonywanego przez Panią Magdę od wielu lat . Za każdym razem jestem zachwycona . Po zabiegach moja cera jest pięknie nawilżona i jędrna. Szczególnie masaż jest rewelacyjny . Jest bardzo silny, a jednocześnie relaksujący. Największe efekty w moim przypadku są widoczne w okolicach oczu. Mam tendencję do opuchlizny powiek , po masażu nie pozostaje po niej żaden ślad. Poza tym Pani Magda chętnie pomaga w doborze kosmetyków do domowej pielęgnacji .”

Pani Magdo, po pierwszym masażu twarz wygląda jakby permanentnie była modelowana przez superinteligentne mrówki! Lifting, odmłodzenie z zachowaniem indywidualizmu i dobrego smaku, bez opuchnięć i obrzmień. Niezmiernie cieszę się na kolejne nasze spotkanie! Bardzo dziękuję i gorąco pozdrawiam.”

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))