Wyświetlenia 185

Ocena 0/5.0

Nowości BIOEFFECT

Moment, w którym marka BIOEFFECT wprowadza nowe produkty do swojej oferty jest zawsze ekscytujący.

Dlaczego?

Bo ich produkty są niezwykle skuteczne w działaniu, dają widoczne rezultaty i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów w zakresie ekologii oraz „czystego” składu.

Dostępne są już teraz dla nas dwa kolejne produkty:

  1. Esencja EGF
  2. Maska hydrożelowa

BIOEFFECT EGF ESSENCE

bioeffect-egf-essence39146_89646.jpg

Jest lekką, płynną esencją, wzbogaconą w kompleks EGF.

Dla przypomnienia…

EGF jest aktywatorem komórkowym, który pozwala na wykorzystanie 100% z naszych naturalnych możliwości do przeprowadzania głębokich i spektakularnych procesów samoodnowy, regeneracji i naprawy już zaistniałych zniszczeń w skórze. Stymuluje wszystkie komórki nie tylko do odbudowy, ale również do wzmożonej produkcji włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Esencja EGF jest połączeniem toniku i serum, która jak żaden inny lotion, zawiera dodatkowo aktywator komórkowy. Ma bogatą i komfortową konsystencję. Stanowi idealne przygotowanie skóry przed nałożeniem serum EGF. Dla osób, które stosują inny program pielęgnacyjny jest to znakomity sposób na wprowadzenie EGF, przy jednoczesnym braku konieczności rezygnowania z programu aktualnie realizowanego. Znakomity produkt godny polecenia.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-egf-essence/

 

BIOEFFECT IMPRINTING HYDROGEL MASK

impronting-hydrogel-maska-bioeffect22729_27012.jpg

To wysokiej jakości, głęboko nawilżająca maska hydrożelowa, zaprojektowana, aby zmaksymalizować skuteczność EGF zawartego w serum BIOEFFECT. Jej formuła nie zawiera składników, które mogłyby zaburzać aktywność czynnika wzrostu, wręcz przeciwnie, maksymalizuje efekty, które możemy uzyskać. Maska może być stosowana 2-3 razy w tygodniu. Optymalnym rozwiązaniem, aby wykorzystać 100% intensywności działania, jest zastosowanie maski w formie mini zabiegu domowego, który powinien wyglądać następująco:

  • Demakijaż oraz nałożenie lotionu EGF essence
  • Piling Volcanic Exfoliator
  • Masaż (może być wykonany po pilingu lub zamiast pilingu w zależności od jego intensywności)
  • Aplikacja ampułki lub serum (30 day treatment lub EGF serum)
  • Aplikacja maski na 15-20 min.

Maska składa się z dwóch płatów: na górną i na dolną część twarzy. Z mojego doświadczenia wynika, iż najlepiej jest wyjąć maskę z płatów ochronnych, nałożyć najpierw górną cześć, a następnie dolną. Po 20min maskę jak najbardziej można „przełożyć” na szyję oraz dekolt, aby maksymalnie skorzystać z jej działania.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/bioeffect-imprinting-hydrogel-mask-6-szt/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))