Wyświetlenia 883

Ocena 0/5.0

Oshibori- ciepłe, aromaterapeutyczne ręczniki wykorzystywane do masaży i zabiegów TERAMEDO

Większość moich klientek zwraca uwagę na pachnące, ciepłe ręczniki, których używam.

To przyjemne i bardzo relaksujące uzupełnienie masażu i zabiegów TERAMEDO.

W jaki sposób powstają?

Na zwinięty w rulon ręcznik zakraplam około 4 krople moich ulubionych, polskich vapomixów dr. Beta produkowanych przez firmę Pollena Aroma.

VAPOMIXY to gotowe mieszanki olejków eterycznych dobrane według reguł aromaterapii tak, aby ich stosowanie dawało oczekiwane efekty w postaci zmiany nastroju, złagodzenia napięć, zmęczenia, stresu, a także dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach i uzyskania w nich pięknego zapachu.

W przeciwieństwie do wielu tanich wyrobów nazywanych „olejkami” z dodatkiem fantazyjnych nazw lub kwiatów i roślin, z których olejków się nie destyluje, VAPOMIXY® składają się wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych bez dodatków syntetyków i rozpuszczalników petrochemicznych.

Moje ulubione i najczęściej stosowane mieszanki to:

VAPOMIX® H-7 na ból głowy
Zawiera m.in. olejki anyżowy, cytrynowy i mięty pieprzowej.
Łagodzi bóle głowy spowodowane napięciem nerwowym, stresem, zdenerwowaniem, także przepracowaniem. Poprawia ogólny nastrój, dodaje energii i chęci do życia.

VAPOMIX® E-7 na zmęczenie
Zawiera m.in. olejki owoców jałowca, lawendowy, miętowy i rozmarynowy.
Ma działanie pobudzające, usuwające zmęczenie wysiłkiem umysłowym i fizycznym. Dodaje sił i energii witalnej. Doskonały przy porannym zmęczeniu, a także po całodziennym wysiłku, pracy. Poprawia nastrój, dodaje chęci do życia. Łagodzi napięcia i stresy związane z pracą.

VAPOMIX ® I-1 na dobry sen
Zawiera mi. in. olejki majerankowy, lawendowy i geraniowy.
Ułatwia zasypianie w stanach napięcia nerwowego, stresów, w sytuacjach konfliktowych, a także kiedy zdenerwowanie uniemożliwia zaśnięcie mimo zmęczenia i wyczerpania. Do stosowania wieczorem przed położeniem się do łóżka, lub w sypialni. Łagodny zapach mieszanki uspokaja i relaksuje.

Vapomix FS-1 o zapachu lasu
Zawiera olejki o zapachu leśnym m.in. olejki sosnowy i jodłowy.
Ma działanie dezynfekujące, doskonale odświeża powietrze i stwarza przyjemny nastrój.

VAPOMIX® R-7 dla relaksu
Zawiera m.in. olejki geraniowy, majerankowy i cytrynowy.
Usuwa zmęczenie pracą umysłową jednocześnie rozjaśnia umysł i mobilizuje do intensywnego myślenia. Pomaga skupić myśli.

VAPOMIX® R-6 na stres
Zawiera m.in. olejki petitgrain, sosnowy i geraniowy.
Działa odprężająco i uspokajająco, łagodzi wzburzenie i wewnętrzne napięcia, a także stany nieuzasadnionej agresji. Doskonały w czasie odpoczynku po wyczerpującej pracy, napiętej uwadze, przeżytych konfliktach i mocnych wrażeniach. Łagodzi stany lękowe.

Wszystkie informacje o vapomixach pochodzą ze strony Mieszanki Olejków Eterycznych - Vapomixy, Olejki Eteryczne, Vapomixy - Sklep Dr Beta

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))