Wyświetlenia 126

Ocena 0/5.0

Spersonalizowana czakroterapia

teramedo-logo2626_37870.jpg

W trakcie masaży i zabiegów TERAMEDO jednym z elementów jest równoważne czakr, czyli centrów energetycznych człowieka.

Każda czakra odpowiada za dopływ energii do określonego gruczołu wydzielania wewnętrznego (produkcja hormonów) oraz zespołu organów wewnętrznych.

Główną cechą i zadaniem świec jest przywracanie równowagi systemowi energetycznemu człowieka.

Każda z czakr ma przypisany sobie kolor oraz kompozycję zapachową. Można korzystać ze świecy, która zawiera wszystkie kolory, bądź wybrać tę, która najbardziej nam się podoba.

W tym wypadku nasza intuicja jest najlepszym doradcą, co w danym czasie jest nam najbardziej potrzebne i właściwie.

20200626-163550-1-798x102474854_37615.jpg

Czakra Podstawy – CZERWONA

Jest umiejscowiona w okolicach narządów rozrodczych. Jest odpowiedzialna za instynkt przetrwania, potrzeby fizyczne, ugruntowanie i kontakt z Ziemią, potrzeby materialne, samoobronę.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za szkielet, kości, krew, struktury komórkowe, kręgosłup, jelito grube, zęby.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: nadnercza.

Równoważenie czakry podstawy pozwala na umiejętne znalezienie swego miejsca w życiu, ponieważ jest ściśle związana z energią Ziemi. Odpowiada za ciało, zdrowie i siłę fizyczną

Zapach: strączyniec, goździki, gałka muszkatołowa

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-czerwona-czakra-podstawy/

Czakra Sakralna – POMARAŃCZOWA

Jest umiejscowiona w okolicach pępka. Jest odpowiedzialna za równowagę emocjonalną, seksualność, radość życia, wewnętrzne dziecko, uczenie się oraz zaufanie do życia.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za genitalia, pęcherz moczowy, prostatę, łono, odbytnicę, lędźwie.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: jajniki, jądra.

Równoważenie czakry sakralnej przynosi naturalną akceptację życia i uczuć, a także poczucie stabilizacji i pewności siebie.

Zapach: cedr, świerk, rozmaryn

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-pomaranczowa-czakra-sakralna/

Czakra Splotu Słonecznego – ŻÓŁTA

Jest umiejscowiona pod żebrami w centralnej części ciała, gdzie zaczyna się jama brzuszna. Jest odpowiedzialna za energię, samoświadomość, indywidualność, ego, siłę woli, niższe emocje.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za trawienie, mięśnie, trzustkę, wątrobę, śledzionę, pęcherzyk żółciowy, nerki, żołądek i przeponę (oddychanie).

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: trzustka.

Równoważenie czakry splotu słonecznego dotyczy akceptacji siebie i innych ludzi. Pobudza energię umysłową czyli nasz intelekt.

Zapach: bergamotka, limonka, grejpfrut

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-zolta-czakra-splotu-slonecznego/

Czakra Serca – ZIELONA

Jest umiejscowiona na środku klatki piersiowej. Charakterystyczny jest dla niej zarówno kolor zielony, jak i różowy. Jest odpowiedzialna za bezwarunkową miłość, wyższe emocje ponad rozumieniem umysłu, jak na przykład współczucie.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za serce, klatkę piersiową, układ wieńcowy i żylny.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: grasica.

Równoważenie czakry serca jest odpowiedzialne za połączenie między tym, co przyziemne, a tym, co wieczne. Odpowiedzialna za nasze relacje z otoczeniem, bliskimi, nami samymi oraz całym wszechświatem.

Zapach: lawenda, pomarańcza, mandarynka

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-zielona-czakra-serca/

Czakra Gardła – NIEBIESKA

Jest umiejscowiona na środku gardła nad obojczykiem. Jest odpowiedzialna za komunikację, wyrażanie siebie, kreatywność, (malowanie, taniec, muzykę etc).

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za usta, gardło, uszy, struny głosowe, krtań, tchawicę i przełyk.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: tarczyca.

Równoważenie czakry gardła łączy górne czakry z dolnymi, jest łącznikiem pomiędzy myśleniem, a czuciem. Wpływa na komunikację, twórczość, emocje.

Zapach: marokańska róża, rumianek

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-niebieska-czakra-gardla/

Czakra Trzeciego Oka – INDYGO

Jest umiejscowiona pomiędzy brwiami. Jest odpowiedzialna za intuicję, mądrość, umiejętność wizualizacji.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za oczy, uszy, mózg i zatoki.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: przysadka.

Równoważenie czakry trzeciego oka umożliwia połączenie pomiędzy umysłem, ciałem, a duchem. Odpowiednik psychicznej właściwości widzenia świata.

Zapach: lawenda, jodła, rumianek

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-indygo-czakra-trzeciego-oka/

Czakra Korony – FIOLETOWA

Inaczej nazywana lotosem tysiąca płatków. Jest umiejscowiona na czubku głowy. Reprezentowana przez kolor fioletowy, złoty i biały. Jest odpowiedzialna za duchowość.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za czaszkę, błonę mózgową i skórę.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: przysadka mózgowa.

Poprzez czakrę korony życiodajna energia wnika do ciała w kierunku pozostałych czakr. Zrównoważenie i otwarcie czakry koronnej jest tożsame z otwarciem pozostałych centrów energetycznych, umożliwiających swobodny przepływ energii. Blokady w tej czakrze mogą objawiać się bólem głowy i migrenami.

Jest najwyższą siedzibą doskonałości duchowej w człowieku. Odpowiada za połączenie z wszechświatem i Bogiem . Odkrywa przed nami prawdziwy cel życia duchowego.

Zapach: paczuli, labdanum, kadzidło

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-fioletowa-czakra-korony/

Serdecznie zapraszam na masaże i zabiegi TERAMEDO ♥️ https://teramedo.pl/pl/oferta/dla-kobiet/

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))