Wyświetlenia 236

Ocena 0/5.0

Wyjątkowe świece

Yogi & Yogini Aromatyczna świeca równoważąca czakry

Wewnętrzna równowaga jest najlepszą inwestycją w pokój na świecie

swiece-yogi-yogini74712_16882.jpg

W wielu tradycjach na całym świecie, świece palone są w trakcie ważnych uroczystości. Ta czynność oznacza więcej niż słowa są w stanie wyrazić w akcie wdzięczności. Od niepamiętnych czasów ludzie palili świece w miejscach świętych. To wspaniały rytuał, który może rozpoczynać lub kończyć każdy dzień w atmosferze uważności dla nas samych i naszych bliskich.

Świece Yogi & Yogini są ręcznie wykonywane w Indonezji oraz produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego wykorzystywania zasobów naturalnych. Wykonywane są z certyfikowanego oleju palmowego (o bardzo wysokiej jakości, jaki jest używany do kosmetyków pielęgnacyjnych do skóry, to najczystsza, bez GMO jakość spożywczego wosku). Świece pakowane są w ekologiczne kartony z korkową podstawką. Są bogato nasączone naturalnymi olejkami eterycznymi (12% – jak w przypadku EDT). Palą się 100 godzin. Ręczne wykonywanie świec jest gwarancją zatrudnienia jak największej ilości pracowników w tym obszarze. 80% pracowników firmy to kobiety. Producent posiada atest WFTO.

certificates-e157520531999199388_18757.jpg

Główną cechą i zadaniem świec jest przywracanie równowagi systemowi energetycznemu człowieka (system czakr). Każda z czakr ma przypisany sobie kolor oraz kompozycję zapachową. Można korzystać ze świecy, która zawiera wszystkie kolory czakr, bądź wybrać tę, która najbardziej nam się podoba. W tym wypadku nasza intuicja jest najlepszym doradcą, co w danym czasie jest nam najbardziej potrzebne i właściwie.

Czakra Podstawy – CZERWONA

chakra-129356_2827.jpg

Jest umiejscowiona w okolicach narządów rozrodczych. Jest odpowiedzialna za instynkt przetrwania, potrzeby fizyczne, ugruntowanie i kontakt z Ziemią, potrzeby materialne, samoobronę.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za szkielet, kości, krew, struktury komórkowe, kręgosłup, jelito grube, zęby.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: nadnercza.

Równoważenie czakry podstawy pozwala na umiejętne znalezienie swego miejsca w życiu, ponieważ jest ściśle związana z energią Ziemi. Odpowiada za ciało, zdrowie i siłę fizyczną

Zapach: strączyniec, goździki, gałka muszkatołowa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-czerwona-czakra-podstawy/

Czakra Sakralna – POMARAŃCZOWA 

chakra-26525_73209.jpg

Jest umiejscowiona w okolicach pępka. Jest odpowiedzialna za równowagę emocjonalną, seksualność, radość życia, wewnętrzne dziecko, uczenie oraz zaufania do życia.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za genitalia, pęcherz moczowy, prostatę, łono, odbytnicę, lędźwie.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: jajniki, jądra.

Równoważenie czakry sakralnej przynosi naturalną akceptację życia i uczuć. Poczucie stabilizacji i pewności siebie. 

Zapach: cedr, świerk, rozmaryn.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-pomaranczowa-czakra-sakralna/

Czakra Splotu Słonecznego – ŻÓŁTA

chakra-352638_22780.jpg

Jest umiejscowiona pod żebrami w centralnej części ciała, gdzie zaczyna się jama brzuszna. Jest odpowiedzialna za energię, samoświadomość, indywidualność, ego, siłę woli, niższe emocje.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za trawienie, mięśnie, trzustkę, wątrobę, śledzionę, pęcherzyk żółciowy, nerki, żołądek i przeponę (oddychanie).

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: trzustka.

Równoważenie czakry splotu słonecznego dotyczy akceptacji siebie i innych ludzi. Pobudza energię umysłową czyli nasz intelekt. 

Zapach: bergamotka, limonka, grejpfrut.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-zolta-czakra-splotu-slonecznego/

Czakra Serca – ZIELONA

chakra-46120_81552.jpg

Jest umiejscowiona na środku klatki piersiowej. Charakterystyczny jest dla niej zarówno kolor zielony, jak i różowy. Jest odpowiedzialna za bezwarunkową miłość, wyższe emocje ponad rozumieniem umysłu, jak na przykład współczucie.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za serce, klatkę piersiową, układ wieńcowy i żylny.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: grasica.

Równoważenie czakry serca jest odpowiedzialne za połączenie między tym, co przyziemne, a tym, co wieczne. Odpowiedzialna za nasze relacje z otoczeniem, bliskimi, nami samymi oraz całym wszechświatem. 

Zapach: lawenda, pomarańcza, mandarynka.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-zielona-czakra-serca/

Czakra Gardła – NIEBIESKA

chakra-541226_46285.jpg

Jest umiejscowiona na środku gardła nad obojczykiem. Jest odpowiedzialna za komunikację, wyrażenie siebie, kreatywność (malowanie, taniec, muzykę etc.).

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za usta, gardło, uszy, struny głosowe, krtań, tchawicę i przełyk.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: tarczyca.

Równoważenie czakry gardła łączy górne czakry z dolnymi, jest łącznikiem pomiędzy myśleniem, a czuciem. Wpływa na komunikację, twórczość, emocje. 

Zapach: marokańska róża, rumianek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-niebieska-czakra-gardla/

Czakra Trzeciego Oka – INDYGO

chakra-637846_92793.jpg

Jest umiejscowiona pomiędzy brwiami. Jest odpowiedzialna za intuicję, mądrość, umiejętność wizualizacji.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za oczy, uszy, mózg i zatoki.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: przysadka.

Równoważenie czakry trzeciego oka umożliwia połączenie pomiędzy umysłem, ciałem a duchem. Odpowiednik psychicznej właściwości widzenia świata.

Zapach: lawenda, jodła, rumianek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-indygo-czakra-trzeciego-oka/

Czakra Korony – FIOLETOWA

chakra-788020_52674.jpg

Inaczej nazywana lotosem tysiąca płatków. Jest umiejscowiona na czubku głowy. Reprezentowana przez kolor fioletowy, złoty i biały. Jest odpowiedzialna za duchowość.

W wymiarze fizycznym jest odpowiedzialna za czaszkę, błonę mózgową i skórę.

Gruczoł korespondujący z tą czakrą: przysadka mózgowa.

Poprzez czakrę korony życiodajna energia wnika do ciała w kierunku pozostałych czakr. Zrównoważenie i otwarcie czakry koronnej jest tożsame z otwarciem pozostałych centrów energetycznych umożliwiających swobodny przepływ energii. Blokady w tej czakrze mogą objawiać się bólem głowy i migrenami.

W  Jest najwyższą siedzibą doskonałości duchowej w człowieku. Odpowiada za połączenie z wszechświatem i Bogiem . Odkrywa przed nami prawdziwy cel życia duchowego.

Zapach: paczula, labdanum, kadzidło.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-fioletowa-czakra-korony/

Świeca KWIAT ŻYCIA

flower-of-life12177_33402.jpg

Kwiat Życia zwany także Święta Geometria – jego wizerunek występuje w Egipcie, Irlandii, Turcji, Japonii, Izraelu, Chinach, Grecji, Anglii, Syrii, Polsce i wielu innych krajach. W środku Kwiatu Życia znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, zwanych ziarnem życia. Według Melchizedeka Kwiat Życia zawiera w sobie wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, harmonię muzyczną i każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Znajdziemy w nim także platońskie bryły, będące wzorcami dla wszystkich atomów, pierwiastków, poziomów, wymiarów, dla wszystkiego co istnieje we wszechświecie w formie fal.

Zapach: mięta, trawa cytrynowa, kadzidło.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu Teramedo, gdzie można nabyć ten produkt – https://teramedo.pl/pl/shop/product/swieca-kwiat-zycia/

ZESTAW PREZENTOWY

chakra-set45793_444.jpg

Zestaw siedmiu świec aromatycznych dla wszystkich czakr.

Czakra Podstawy – Czerwona – SIŁA PRZETRWANIA

Zapach: strączyniec, goździki, gałka muszkatołowa

Czakra Sakralna – Pomarańczowa – RÓWNOWAGA EMOCJONALNA

Zapach: cedr, świerk, rozmaryn

Czakra Splotu Słonecznego – żółta – SIŁA WOLI

Zapach: bergamotka, limonka, grejpfrut.

Czakra Serca – Zielona – BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ

Zapach: lawenda, pomarańcza, mandarynka

Czakra Gardła – Niebieska – KOMUNIKACJA, KREATYWNOŚĆ

Zapach: marokańska róża, rumianek

Czakra Trzeciego Oka – Granatowa (indygo) – INTUICJA, MĄDROŚĆ

Zapach: lawenda, jodła, rumianek

Czakra Koronna – Fioletowa – DUCHOWOŚĆ

Zapach: paczuli, labdanum, kadzidło

Uwaga!

  • Przechowuj świece z dala od dzieci i zwierząt
  • Nie pal świec w miejscach narażonych na przeciąg, to skróci czas użytkowania
  • Nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru
  • Nie pal świec na łatwopalnym podłożu

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))